30 Ekim 2020 MARK&CODE

Hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz

Hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Siz kıymetli iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın sağlığı hepimiz için yüksek derecede ehemmiyet taşımaktadır. MARK&CODE olarak; Covid-19’un yayılma riskini olabildiğince küçültmek için katılımı ihtiyaç duyulan sıhhat önlemleri mevzusunda duyarlılık göstermekte, kendi politikalarımızı devamlı gözden geçirip yenilemekte ve çalışanlarımızı bilgilendirmekteyiz. Bu süreçte üretiminizde takibin kesintisiz olarak devam edebilmesi için lüzumlu bütün önlemler alınarak bütün hizmetlerimiz devam etmektedir. Biz beraber güçlüyüz! Küresel bir istila haline gelen Covid-19’u beraber aşacağımıza yürekten inanıyoruz.

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner