UYGULAMALAR

Seramik Üzeri Kodlama

Zor çevre koşulları, seramik fayans gibi ürünlerin kodlama işlemini güçleştirmektedir. Bu sebeple sağlam bir kodlama sistemi ve özel mürekkep formülasyonu gereklidir. Yapılan kodlama işlemi ürünlerin üretim tarihini, lot numarasını, ürün kodunu ve diğer bilgileri içerebilir. Seramik üzeri kodlama, ürünlerin takip edilebilirliğini ve izlenebilirliğini sağlar. Aynı zamanda ürünlerin doğru şekilde stoklandığını ve satışa çıktıktan sonra takip edilebilir hale getirildiğini gösterir.

Seramik Üzeri Yazı Yazma

Seramik üzeri kodlama işlemi, mürekkep püskürtmeli inkjet yazıcılarla yapılabilir. Inkjet yazıcılar, daha yüksek verimde yazdırma özelliğine sahip olmaları nedeniyle tercih edilebilirler. Seramik ürünlerde daha zorlu bir yazdırma işlemi gerektirdiği de unutulmamalıdır. Bu uygulama ambalajsız olarak direkt seramik, fayans veya karonun doğrudan kenarına kodlama yapmak için idealdir.

Seramik Kutu Üzeri Baskı

Alfanümerik karakterler, barkodlar, logolar, üretim tarihleri, parti nolar ve açıklayıcı bilgiler gibi kesin ve eksiksiz bilgilerin koli veya karton üzerine basılmasına, ürünün tüm lojistik süreç boyunca tamamlanmasına olanak tanır. Doğrudan baskı, önceden basılmış etiketlerin veya ambalajların depolanması ve yönetimi ile ilgili maliyetleri ortadan kaldırır. Aynı zamanda depo stoklarının izlenebilirliği ve sürekli kontrolünü sağlar.

Seramik Üzeri Baskı4

SERAMİK

Yazı

Seramik Üzeri Baskı5

SERAMİK

Yazı

Seramik Üzeri Baskı6

SERAMİK

Yazı

Seramik Üzeri Baskı2

SERAMİK

Kodlama

Uygulama Görselleri

Sektörler

Yapı Kimyasalları, Alçı, Seramik vb.

Seramik Üzeri Baskı3

SERAMİK

Baskı

Seramik Üzeri Baskı1

SERAMİK

Yazı

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Seramik üzeri kodlama için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ), DOD ve yüksek çözünürlüklü HR çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner