UYGULAMALAR

Metale Yazı Yazma

MARK&CODE metale yazı yazma çözümleri, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) sistemler ve lazer markalama sistemleriyle, çeşitli takip ve kontrol amaçları için kodlar oluşturmaya yardımcı olur. Çok çeşitli kodlama ve metale yazı yazma makinası çözümleri için malzeme özellikleri ve uygulama zorluklarına uygun optimum çözümler sunulması gereklidir. Ürünlerin üzerine kaliteli ve kalıcı kodlar yazabilmek için kodlama ve markalama makinalarının üst düzey teknolojisi sayesinde plansız hat duruşlarını önleyebilirsiniz.

Metal Üzeri Tarih Yazma

Metal üzeri baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) baskı çözümleriyle metal üzerine tarih basma, metal üzeri yazı yazma, metal üzeri baskı gibi çözümler neticesinde ürünlerin raflarda yerini almaya başladığında dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Metal Üzeri Lazer Markalama

Metal üzeri lazer markalama, metal ürünlerin lazer kullanılarak markalanması işlemidir. Bu işlem, metal üzerine logolar, ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır. Metal üzeri lazer markalama, metal ürünlerin üzerine düşük maliyetli ve kalıcı bir şekilde marka uygulaması yapmak için sıkça kullanılmaktadır.

Metal Üzeri Etiketleme

MARK&CODE, metal ürünlerin kodlama ve markalanması konusunda oldukça donanıma sahiptir. En yaygın olarak, entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini sağlayan etiketleme çözümleri kullanılarak markalanır. MARK&CODE, metal üzeri baskı için kaliteli mürekkeplerin kullanımını ve daha çevreci yaklaşımlı lazer sistemlerini önerir.

metal6

METAL

Karekod

metal5

METAL

Yazı Yazma

metal4

METAL

Karekod

metal2

METAL

Yazı Baskı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Otomotiv, Döküm, Talaşlı İmalat, Boru, Profil, Kalıp Sanayi, Endüstriyel Ürünler vb.

metal3

METAL

Yazı Markalama

metal1

METAL

Yazı Yazma

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Metal üzeri baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ) ve lazer markalama çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner