UYGULAMALAR

Lazer Markalama

Lazer markalama; cam, plastik, metal, çelik, ahşap, kağıt, elektronik kart gibi ürünlerin üzerine yazı yazma, yazı kazıma ve tarih atma gibi işlemleri gerçekleştirmeye yarayan bir teknolojidir. Bu işlemler, ürünlerin üzerine doğrudan lazer ışınları kullanılarak gerçekleştirilir ve bu sayede ürünlerin üzerine yüksek kaliteli yazılar ve kodlar yazılabilir. Lazer markalama, ürünler üzerine üzerine mürekkep ile baskı yapılmasını gerektirmeyen bir yöntemdir ve bu nedenle ürünler üzerinde yapılan işlemlerin çok daha dayanıklı olmasını sağlar.

Lazer ile Yazı Yazma

Lazer markalama, ayrıca metal ve ahşap gibi diğer malzemelerin üzerine de yazı yazma, tarihleme ve tarih kazıma gibi işlemleri gerçekleştirmeye yarayan bir teknolojidir. Örneğin, otomobil parçalarının üzerine yazı yazma ve tarihleme işlemleri, ürünlerin izlenebilirliğini sağlar ve aynı zamanda ürünlerin ömrünü uzatır. Lazer markalama, ayrıca elektronik cihazların üzerine de yazı yazma ve tarih atma gibi işlemleri gerçekleştirilebilir.

Lazer Markalama

Kusursuz markalama ve kodlama yapmak düşündüğünüzden daha zahmetsiz ve güvenilirdir. Endüstriyel anlamda milyonlarca yedek parçanın takibini eksiksiz bir şekilde (parti no, lot numarası, karekod, barkod) ve izlenebilirlik bilgilerini ink-jet kodlama ve lazer markalama sistemleri ile mükemmel şekilde markalayabilirsiniz.

İlaç Kutusu Üzeri Lazer Markalama

LAZER

Tarih Markalama

Lazer Markalama

LAZER

Lazer Baskı

Lazer Yazı Kazıma

LAZER

Yazı Yazma

Otomotiv Lazer Markalama

LAZER

Yazı Yazma

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, İçecek, Temizlik, Kişisel Bakım, Kozmetik, İlaç, Otomotiv, Savunma Sanayi, Elektronik, Endüstriyel Ürünler vb.

Lazer Ürün Üzeri Markalama

LAZER

Karekod

Plastik Üzeri Lazer Markalama

LAZER

Yazı Yazma

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Lazer Markalama için MARK&CODE, CO2, Fiber, UV, MOPA Lazer Markalama Sistemleri ve Lazer Plastik Kaynak makine çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner