üretim veya depolamada otomatik etiketleme için
PRINT & APPLY

30 yıla yakın deneyim ile kendinden yapışkanlı etiketler için Print & Apply ve Etiket Aplikatörlerinin en önemli üreticilerinden Phoenix Labeling, standart ürün yelpazesi ile neredeyse tüm Yaz & Yapıştır ve Etiket Uygulama taleplerini karşılamaya katkıda bulunmaktadır.

MARK&CODE olarak iş birlikleri ile ana odak noktamız müşterilerimizin üretim süreçlerini geliştirmektir. Yüksek ve sabit kalite standartlarını koruyarak araştırma ve geliştirme yoluyla üretim süreçlerinde iş ortaklarımız ile sürekli iyileştirme yapmaya kararlıyız.

Yaz & Yapıştır
Etiketleme Sistemleri
Üretim Noktası

Üretim veya depolamada otomatik etiketleme için küresel olarak yenilikçi ve sezgisel makinelerin üretim noktası. Uzman ekibimizle karmaşık zorlukları ele alıyor ve bunları basit ve akıllı çözümlere dönüştürüyoruz – Teknoloji aracılığıyla basitlik, yolun her adımında bizim felsefemizdir.

PRINT & APPLY, herhangi bir kodlama ve izlenebilirlik verisini kendinden yapışkanlı bir etikete yazdırabilen ve daha sonra depoya gelmeden önce veya sevkiyattan önce bir ürün veya pakete doğrudan uygulayabilen bir sistemdir. Etiketler için endüstriyel bir yazıcı ve etiketleri yazıcıdan ürüne getirecek bir aplikatör entegrasyonudur.

MARK&CODE ürün yönelimi ne olursa olsun her türlü üretim talebini karşılayan eksiksiz bir Yazdır ve Uygula sistemleri yelpazesi sunar ve son kullanıcının üretim hattına kolay entegrasyon sağlar.

Ürün Takip
Sistemleri

Koli Üzeri
Yaz & Yapıştır Sistem

Palet Üzeri
Yaz & Yapıştır Sistem

Print & Apply sistemlerinin iki farklı modüler öğesi.

4050 ve AP182 SERİSİ

4050 Print&Apply serisi, etiket uygulamasındaki en zorlu ihtiyaçları karşılamak için geniş bir çözüm yelpazesinden oluşur. 4050 serisi, herhangi bir parametrenin en üst düzeyde optimize edilmesine olanak tanıyan benzersiz bir yazılım mimarisine sahip güçlü bir elektronik tarafından çalıştırılır: esnek, ölçeklenebilir, son derece güvenilir ve uyumlu herhangi bir yazıcı motoruyla çalışmak üzere tasarlanmıştır. Güçlü Unwinder/Rewinder ünitesinin içine yerleştirilen ve yazıcı motoruna bağlanan elektronik, farklı modüler aplikatörlere güç vermektedir.
4050 serisi, son kullanıcıların esneklik yoluyla verimlilik hedeflerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olan en eksiksiz aplikatör yelpazelerinden birini temsil eder: pnömatik veya elektrik ekseni, farklı boyutlardaki ürünlerin herhangi bir tarafına hareketli / sabit veya değişken bir hızda etiket uygulayabilir.


AP182 serisi Print&Aplly, bir paletin birden fazla tarafına A5 etiket uygulaması için uygun ve uluslararası lojistik tanımlama standartlarıyla (GS1) uyumlu otomatik bir baskı ve uygulama sistemidir. Hem sistem hem de eksen tamamen elektrikli ve programlanabilirdir. AP182, bir ila üç etiketi tam olarak istenen konumda yazdırmak ve uygulamak için üretilmiştir. Operatör için güvenli ve ergonomik olan sistem, tozdan ve kirli ortamlardan korunmak için sağlam bir alüminyum kabin içine yerleştirilmiştir. AP182 serisinin kapladığı alan küçüktür ve palet makaralı konveyör alanlarına kolayca ve yanlamasına yerleştirilmesine olanak tanır. Otomatik elektrikli kapısı sadece palet uygulama pozisyonundayken açılır.

Performans, Hız, Doğruluk.

MARK&CODE, gerçek zamanlı, otomatik, grup ambalaj (koli, paket, çuval, wrap-pack, palet) etiket uygulama alanlarında uzman bir ortağa güvenmek isteyen tüm üreticiler için verimli çözümler sunar.

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner