UYGULAMALAR

Ahşap Üzeri Yazı Yazma

Ahşap ürünlerin üretildiği ortamlar tozlu olabilir ve bu alanlarda mevsime bağlı olarak önemli sıcaklık değişiklikleri gözlemlenebilir. Ahşap ürünlerin yelpazesi, ham keresteden mobilyaya kadar uzanabilir ve günümüzde evlerde, sokaklarda ve diğer yerlerde rastlamak kolaydır. Ahşap üzerinde markalama işlemleri için MARK&CODE’un sunduğu mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), (DOD) veya lazer yazıcılarını kullanabilirsiniz. Bu yazıcılar, ürün boyutları veya malzemesi ne olursa olsun, lot numaraları, tarihler ve barkodlar gibi bilgileri yazdırmaya olanak sağlar. Kullanım örneği olarak; Ahşap yazı yazma, ahşap malzeme kodlama, ahşap üzeri yazı yazma, ahşap üzeri tarih basma, ahşap üzeri tarih kodlama vb. verilebilir. Ayrıca Parke, Sunta, MDF, Palet üzeri kodlama örnekleri verilebilir.

Ahşap Üzeri Baskı

Ahşap kodlama, hem tedarikçi hem de müşteri için önemli olan ahşabın izlenebilirliğini sağlar. Müşterinin ahşabın nereden geldiğini, hangi tür olduğunu ve hangi sınıf olduğunu bilmesini sağlar. Ahşap üzeri baskı mürekkep püskürtmeli inkjet cihazlar CIJ, TIJ, DOD, HR sistemleri ile yapılır.

Ahşap Üzeri Lazer Kodlama

Ahşap üzeri lazer kodlama, envanter yönetimine olanak sağlar. Örneğin, hangi ürün veya ürün grubunun ne zaman üretildiğini veya işlendiğini belirlemek için kullanılabilir, bu da stoğu takip etmeyi ve gelecekteki siparişleri planlamayı kolaylaştırır.

Ahşap Üzeri Kalite Kontrol Kodlama

Ahşap kodlama, ahşabın iddia edilen sınıf ve türde olmasını sağlamaya yardımcı olur. Düşük kaliteli ahşabın daha yüksek kaliteli olarak gösterilmesi olasılığını ortadan kaldırmaya yardımcı olarak müşterinin ahşabın kalitesine güvenmesini sağlar.

Ahşap Üzeri Yazı Kodlama

AHŞAP

Yazı

Ahşap Üzeri Yazı Basma

AHŞAP

Depo

Tahta Üzeri Yazı Kodlama

AHŞAP

Yazı

Tahta Üzeri Yazı Yazma

AHŞAP

Yazı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Ahşap, Orman Ürünleri, Endüstriyel Ürünler vb.

Tahta Üzeri Yazı Basma

AHŞAP

Logo

Ahşap Üzeri Yazı Yazma

AHŞAP

Yazı

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Ahşap üzeri baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ, DOD, HR), lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner