Work
YAZILIM

ORKESTRA

Orkestra yazılım platformunu kullanarak ZANASI kodlama sistemlerinin kullanıcı arayüzünü işletmenize uygun özelliklerle yapılandırın.

ORKESTRA

Daha az hata, daha yüksek üretkenlik

Dokunmatik kullanıcı arayüzü etkileşimi basitleştirir ve editör, veri girişini yalnızca değişken alanla sınırlandırarak standart mesajların oluşturulmasını otomatikleştirmek üzere tasarlanmıştır. Her mesaj, her üretim sürecinin özel ihtiyaçlarına göre parametrelendirilecek ve saklanacaktır.

DESIGN
YÖNETİM PLATFORMU
KİŞİSELLEŞTİRME
ÖNGÖRÜLEBİLİR BAKIM

Operatöre Özel

Arayüz, her bir şirket yetkilisinin becerilerine karşılık gelen modüller etkinleştirilerek özelleştirilebilir. Etkileşimli işlevler, teknik becerilerin gerekli olduğu durumlarda bile anında öğrenme ve hataların önemli ölçüde azaltılması için teknoloji ve operatör arasındaki iletişimi basitleştirir.

Her Zaman Birbirine Bağlı

Gelişmiş bağlantı özellikleri ve yazılım hazırlığı, Endüstri 4.0 gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Orkestra, bağlı cihazlarla veya dahili yönetim sistemleriyle etkileşime girerek veri alışverişini basitleştirir ve yeni araçların kullanılmasıyla ilgili maliyetleri azaltır.

Yönetim Aracı

Ayrıntılı raporlama, sistem performansı ve teşhis bilgileriyle ilgili kullanım istatistikleri, diğer şirket bilgileriyle karşılaştırılabilir açık veriler sağlar ve verimliliği optimize etmeyi amaçlayan düzeltici önlemler almak için bir iş aracı haline gelir.

Yönetim Maliyetlerinin Azaltılması

Tekrarlayan işlevlerin azaltılması ve kullanım kolaylığı eğitim maliyetlerini düşürür ve harici destek ihtiyacını ortadan kaldırır. Yazılım, arızaları bildirmek ve operatörün teknik yardıma başvurmasına gerek kalmadan bunları otonom olarak çözmesine yardımcı olmak üzere programlanmıştır.

Önleyici Bakım

Yazıcının faaliyetlerinin izlenmesi ve kaydedilmesi, performansını izlemenize ve gelecekteki bakımı planlamanıza olanak tanır. Planlanan bakım tarihleri yazıcı tarafından otomatik olarak belirtilir ve uygun olmayan zamanlarda kesinti yaşanması önlenir.

Garantili Çalışma Süresi

Yazıcı, bulunduğu ortamı tanıyabilir ve Orkestra’nın gerçek zamanlı izlemesiyle birlikte en iyi parametreleri koruyan ve yüksek baskı performansı sağlayan kontrol ve kendi kendini ayarlama sistemleri ile en iyi çalışma süresi garanti edilir.

Work
Team

Her Zaman Birbirine Bağlı.

Yazılımı değiştirmek zorunda kalmadan belirli özellikler oluşturmak ve operatör müdahalesi ihtiyacını azaltmak için dahili 1/O modülü.

Sayaçların sıfırlanması veya mesajın ters çevrilmesi gibi bir yazılım Özelliğinin yürütülmesine fiziksel bir girişin ilişkilendirilmesi.

Bir olayın veya “anahtar” yazılım İşlevinin bir çıktı ile ilişkilendirilmesi, örneğin yazdırma başlangıcı veya hata durumunda programlanmış satır durdurma.

Team
News

Orkestra Remote.

Orkestra Remote, PC veya dizüstü bilgisayar gibi cihazlara kurulabilir; Orkestra tabanlı baskı sistemlerini uzaktan yönetir ve kontrol eder.
Operatör, yazılım sayfalarını tam olarak sistem ekranında göründükleri gibi görüntüler ve mesaj oluşturma ve gönderme, yazıcının durumunu izleme ve elbette sistemi açma ve kapatma gibi mevcut tüm işlevleri tam olarak kontrol eder.

News

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner