UYGULAMALAR

Koli Üzeri Etiket Yapıştırma

Kutu üzerine etiket yapıştırma, kutu üzerine metin ve tarih yazma veya yazdırma işlemidir. Bu süreç sevkiyat işlemlerinin önemli bir parçasıdır. Ürünlerin güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamaya yardımcı olur. Kutu ve kutu içeriğini etiketleyerek, çalışanların bir ürünün ne zaman sevk edildiğini, ne kadar süredir yolda olduğunu ve ne zaman teslim edilmesi gerektiğini belirlemesini kolaylaştırır. Bu, ürünlerin zamanında teslim edilmesini ve varış noktasına iyi durumda ulaşmasını sağlamaya yardımcı olur. Tarih etiketleme, son kullanma tarihine göre ne kadar stoğun yenilenmesi veya elden çıkarılması gerektiğini kolayca belirleyebildiğinden, şirketlerin envanter düzeylerini daha doğru bir şekilde izlemelerine de yardımcı olur.

Kutu Üzeri Etiketleme

Farklı sektörlerde, farklı ambalajların hızlı ve doğru bir şekilde etiketlenmesi sağlanmalıdır. Bu sektörler yüksek üretim hacimlerini yönetir ve farklı ürün türlerine yüksek oranlarda etiket basabilen ve uygulayabilen endüstriyel etiketleme makinelerine ihtiyaç duyar. Bu sektörlerde olmazsa olmazlardan biri de ayırma, taşıma ve hat sonu için arabirim kapasitesidir. İkincil ambalaj ve paletler üzerindeki tüm ihtiyaçları karşılayan güvenilir ve dayanıklı endüstriyel etiketleme sistemleri sunuyoruz.

Koli Üzeri Etiketleme

Kutunun son kullanma tarihi ile etiketlenmesi bu süreçteki en önemli adımlardan biridir. Bir ürünün son kullanma tarihinin ne zaman dolacağını bilmek, müşterilerin taze ve güvenli ürünler almasını sağlamak için çok önemlidir. Ayrıca kutulardaki etiketler taşıma, depolama ve taşıma talimatları hakkında yararlı bilgiler sağlayabilir. Kutuların uygun şekilde etiketlenmesi, şirketlerin müşterilerine mümkün olan en iyi deneyimi sunmalarına olanak tanır.

Koli Üzeri Etiketleme3

ETİKETLEME

Yazı

Koli Üzeri Etiketleme4

ETİKETLEME

Koli

Koli Üzeri Etiketleme2

ETİKETLEME

Yazı

Koli Üzeri Etiketleme6

ETİKETLEME

Koli Üzeri

Uygulama Görselleri

Sektörler

Lojistik, Gıda, Kozmetik, Temizlik, Kişisel Bakım, Kağıt, Posta, Matbaa, Kimyasal Ürünler, Mobilya, Beyaz Eşya, Elektronik, Endüstriyel Ürünler vb.

Koli Üzeri Etiketleme

ETİKETLEME

Baskı

Koli Üzeri Etiketleme5

ETİKETLEME

Kutu Etiketleme

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Koli üzeri etiketleme için MARK&CODE,
Etiketleme Aplikatörleri,
Etiketleme Makineleri ve
Yaz Yapıştır (Print & Apply) etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner