UYGULAMALAR

İlaç Kutusu Üzeri Karekod

İlaç kutuları üzerinde karekod işlemi, ürünlerin takip edilebilirliğini sağlamak için yaygın olarak kullanılmaktadır. İlaç kutuları üzerine karekod işlemi, ürünlerin doğru şekilde stoklandığını, tarihlerinin doğru belirlendiğini ve satışa çıktıktan sonra takip edilebilir hale getirildiğini gösterir. Ayrıca, ilaç kutusu üzeri yazı yazma, ilaç kutu üzeri yazı kodlama, ilaç kutu üzeri tarih kazıma ve ilaç kutusu üzeri tarih yazma gibi uygulamalar yapılabilir.

İlaç Kutu Üzeri Karekod

Bu sektörde, mürekkep püskürtmeli inkjet yazıcılar ve lazer yazıcılar gibi farklı seçenekler kullanılmaktadır. Mürekkep püskürtmeli inkjet yazıcılar, hızlı işleme ve yüksek çözünürlükte baskı çıkarma özelliğine sahip olmaları nedeniyle tercih edilebilirler. Ayrıca, bu yazıcıların, nemli ortamlarda dahi yeterli seviyede baskı çıkarma kapasitesine sahip oldukları gözden kaçırılmamalıdır.

İlaç Takip Sistemi Yazılım

Karekod işlemi sırasında ürünlerin üzerine bir kod yazdırılırken, bu kodun barkod okuyucular tarafından okunabilir olması gerekir. Bu sistem veri girişini yalnızca değişken alanla sınırlandırarak değişken mesajların oluşturulmasını otomatikleştirmek üzere tasarlanmıştır. Her mesaj, her üretim sürecinin özel ihtiyaçlarına göre parametrelendirilecek ve saklanacaktır.

İlaç Takip Otomasyon

Üretilen veya ithal edilen tüm ürünlerin üretim bandından satılıp kullanıldığı yere kadar tekil ürün takibini sağlayabilmek ve son kullanıcıya kadar izleyebilmek için kullanılır. Üretim, depo, sevkiyat, lojistik ve son kullanıcı noktasında ürünlerin dışarıdan gelen tehditlere karşı korunmasını sağlayarak tedarik zinciri boyunca uçtan uca birbirine bağlanarak takip süreci yönetilir.

İlaç Kutusu Üzeri Karekod1

İLAÇ

Takip

İlaç Kutusu Üzeri Karekod8

İLAÇ

Karekod

İlaç Üzeri Karekod 6

İLAÇ

Tarih

İlaç Kutusu Üzeri Karekod4

İLAÇ

Batch

Uygulama Görselleri

Sektörler

İlaç, Sağlık Ürünleri, Bitki Koruma Ürünleri vb.

İlaç Kutusu Üzeri Karekod 5

İLAÇ

Tarih

İlaç Kutusu Üzeri Karekod7

İLAÇ

QR Kod

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

İlaç kutuları üzeri baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ), yüksek çözünürlüklü HR, lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner