Phoenix Labeling
Etiketleme Modülleri

Otomatik etiketleme sistemleri, birincil ve ikincil ambalajlar üzerine bilgilendirici ve/veya dekoratif kendinden yapışkanlı etiketlerin uygulanması söz konusu olduğunda en çok kullanılan cihazlardır. Bu sistemler etiketleri ambalajın kesin bir pozisyonunda, mutlak doğrulukla ve kırışıklıklardan kaçınarak uygular. Phoenix Labeling, entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini karşılayan eksiksiz bir modüler etiketleme makinesi yelpazesi geliştirmiştir.

Etiketleme Sistemleri
Üretim Noktası

30 yıla yakın deneyim ile kendinden yapışkanlı etiketler için Print & Apply ve Etiket Aplikatörlerinin en önemli üreticilerinden Phoenix Labeling, standart ürün yelpazesi ile neredeyse tüm Print & Apply ve etiket uygulama taleplerini karşılamaya katkıda bulunmaktadır.

MARK&CODE olarak iş birlikleri ile ana odak noktamız müşterilerimizin üretim süreçlerini geliştirmektir. Yüksek ve sabit kalite standartlarını koruyarak araştırma ve geliştirme yoluyla üretim süreçlerinde iş ortaklarımız ile sürekli iyileştirme yapmaya kararlıyız.

Maksimum Kalite

Performans, Hız, Doğruluk.

MARK&CODE, etiket uygulama alanında uzman bir ortağa güvenmek isteyen tüm üreticiler için verimli çözümler sunar.

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner