UYGULAMALAR

İlaç Takip Sistemi

İlaç takip sistemleri, üretim ve dağıtım süreçlerinde ilaçların konumunu tespit etmeyi amaçlar. MARK&CODE tarafından sunulan bu sistemler, ilaçların üretim ve ithalatından itibaren tedarik zincirinde gerçekleştirdiği tüm hareketlerin izlenmesine yardımcı olur. Bu işlemler için, ilaç kutularının üzerine basılan karekodlar kullanılır. Bu kullanıma ilaç izleme, ilaç takip vb. adlar verilir. Bu kodlar sayesinde, ürünün giriş ve çıkışı raporlanır ve ürünün son görüldüğü konum, zaman ve durum gerçek zamanlı bir veri tabanında saklanır.

İlaç Denetim Sistemleri

İlaç takip sistemleri, tedarik zincirinde gerçekleşen herhangi bir aksaklığı tespit etmeyi ve çözmeyi amaçlar, böylece ilaçların müşterilere ulaşması sırasında zaman kaybı ve maliyetler azaltılır.

İlaç Takip Sistemi1

TAKİP

İlaç İzleme

İlaç Takip Sistemi4

TAKİP

İzlenebilirlik

İlaç Takip Sistemi5

TAKİP

İlaç

İlaç Kutusu Üzeri Karekod8

TAKİP

Karekod

Uygulama Görselleri

Sektörler

İlaç ve Sağlık Ürünleri, Bitki Koruma Ürünleri vb.

İlaç Kutusu Üzeri Karekod1

TAKİP

İlaç Kutusu

İlaç Takip Sistemi6

TAKİP

Kutu Kodlama

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

İlaç takibi konusunda MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), termal inkjet (TIJ), yüksek çözünürlüklü HR, lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner