Work
CO2 ve FİBER MARKALAMA SİSTEMLERİ

TamLazer® Markalama Sistemleri

MARK&CODE ve TAMSA, müşterilerinden aldığı güç ve güven ile 2017 yılından beri TAMLAZER® tescilli markası ile kendi sahasında söz sahibi tedarikçiler ile çalışmakta olup “terzi yapımı” lazer sistemleri üretmektedir. Olanın dışına çıkıp farklılaşmak üzere bu çabayı sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu çerçevede çağın gerektirdiği teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, gelişime açık dinamik yapı ile üretime ve ülke ekonomisine değer ve katkı sağlamaya devam etme gayreti içinde olacağız.

TamLazer®

FİBER, CO2, UV, MOBİL TamLazer®

Avrupa standartlarına göre üretilen Tamlazer®, ana kompenentleri CE belgeli olması ile birlikte sektöründe liderlik eden lazer markalama cihazları arasındadır. Tamlazer® markalama sistemleri ile PET, PVC, kağıt, cam, ahşap, alüminyum, çelik ve türevleri gibi birçok ürüne üretim tarihi, son kullanma tarihi, QR kod, 2D datamatrix, diğer barkod çeşitleri, parti no, seri no gibi değişken bilgileri markalayabilirsiniz. Bakım gerektirmeyen doğa dostu yapısı ile üretime katma değer sağlamakla beraber geleceğe öncülük etmektedir.

DESIGN
UV TAMLAZER®
PORTATİF TAMLAZER®
MOBİL TAMLAZER®

Toplam Sahip Olma Maliyetleri

En yeni patentli TAMSA teknolojisini kullanan lazer sistemleri, çok daha düşük işletme maliyetleri sunmak üzere tasarlanmış olup bakım ve sarf malzeme gerektirmeyen doğa dostu yapısı ile üretime katma değer sağlar.

Farklı Ortamlar İçin Farklı Tasarım

Mopa Tamlazer® (Master Oscillator Power Amplifier) Q switch lazer teknolojisine göre çok daha geniş güç ve atım frekans sıklığı aralığında çalılşabildiğinden daha yüksek performans sergiler. Bu teknik üstünlük, ona plastik türevi bazı materyallerde ve metal üzerinde değişik kontrast ve yüksek kalitede markalama yapmasına olanak sağlar.

Benzersiz Basitleştirilmiş Kullanıcı Arayüzü

Yeni, simge tabanlı tam renkli dokunmatik paneller, kolay ve anlaşılır bir gezinme sağlar. Çok farklı ürün gruplarını markalayabilmek için hızlı adaptasyon sağlanır.

Ağ Entegrasyonu

Farklı model ve güç seçenekleri ile standart olarak Ethernet, PLC, Wifi gibi bağlantı seçenekleriyle kablolamadan tasarruf sağlarken, güçlendirilmiş ağ uyumluluğu daha kolay sistem yapımına izin verir ve ana sistem aracılığıyla cihazın kolayca ağa bağlanmasını sağlar. Böylece operasyon hızının ve güvenliğinin artması sağlanır.

Work
Team

Uygulamalar.

Farklı üretim proseslerine göre dizayn edilebilen Lazer Markalama Sistemleri portatif, statik veya dinamik özellikte üretilebilir.
Aynı zamanda arklı model ( FİBER – CO2 – UV – 3D) ve alternatif güç (5W – 10W – 30W – 50W -100W) seçenekleriyle.

Image Image

Otomotiv

FİBER LAZER MARKALAMA
Image Image

Endüsteriyel

CO2 LAZER MARKALAMA
Image Image

İlaç & Medikal

CO2 & FİBER LAZER MARKALAMA
Image Image

Elektronik

FİBER & UV LAZER MARKALAMA
Team
News

TEKNİK DETAYLAR

 • Güç Seçenekleri
  30w- 50w- 70w- 100w
 • Kodlama
  Dinamik ve statik kodlama
 • Dalga Çıkış Boyu
  (nm) 1064
 • Operasyon Modu
  Pulsed atılımlı operasyon modu
 • Lazer Akımı
  Lazer akımı açma-kapama süresi 180 sn
 • Tüp Ömrü
  100.000 saate kadar tüp ömrü
 • Güç Stabilizasyonu
  Uzun dönemli güç stabilizasyonu <5%
 • Çalışma Sıcaklığı
  Çalışma ortam sıcaklığı 0° -40°
 • Nem
  %0-98
 • Enerji
  Maksimum atım enerjisi 0.95 mj
 • Korozif Etkisi
  Korozif etkisi düşüktür
 • Isıl Stres
  Minimum ısıl stres (ürün üstünde)

Güncel.

Lazer Markalama Sistemleri endüstriyel üretim hatlarının minimum duruş süresi ile maksimum verimliliğini amaçlayarak sahtecilik ve kalitesiz kodlar gibi yüksek maliyetli sorunları ortadan kaldırır.
Endüstri düzenlemelerine uyum sağlayarak çevre dostu yapısı ile sarf malzeme ve bakım gerektirmez.

News

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner