YEDEK & OPSİYONEL PARÇALAR

Dokunmatik ekranlı kontrol ünitesi

Dokunmatik Ekran, kullanımı kolay ve sezgisel bir arayüzden oluşan 800 x 480 nokta çözünürlüğe sahip renkli bir ekrandır. Hassas dokunmatik ekranı sayesinde eldiven giyilse bile çalıştırılabilir. Ayrıca, ekran hem sağ elini hem de sol elini kullananlar için optimize edilecek şekilde yapılandırılabilir ve 4050 serisi ve 122 serisi ile uyumludur.

Dokunmatik Ekranın 3 kullanıcı seviyesi vardır:
– Operatör: Bu seviye etiketleyiciyi çalıştırmaya/durdurmaya, iş döngüsünü seçmeye veya alarmları geri yüklemeye izin verir. Ayrıca, verimlilik verilerini okuyabilir.
– Süpervizör: İş döngülerini düzenlemeye, gelişmiş bir istatistik paneline ve sistem testleri ve servis ile ilgili sayfalara erişmeye izin veren şifre korumalı bir seviyedir.
– Servis: Ünitenin herhangi bir yapılandırma parametresini düzenlemeye izin veren parola korumalı bir seviyedir.

Uzaktan kontrol ve makineye hızlı bağlantı sağlayan endüstriyel M12 konektörlü, tamamen korumalı 1,5 m uzunluğunda bir kablo ile birlikte gelir.

Display: Resolution 800x480dots
Language: 2 Languages
Push buttons: Touch screen
Cable: 1,5m Shielded cable

Connector: M12 male Connector

Ekran Kontrol Ünitesi

Display ekran kontrol ünitesi, sistemlerimizin hızlı yapılandırılmasına ve sezgisel işlemlere olanak tanıyan kolay bir menü odaklı operatör arayüzü sağlar. Beş basmalı düğme, menüler arasında hızlı gezinmeye ve uygulayıcının tek dokunuşla başlatılmasına/durdurulmasına olanak tanır. 20×2 karakterli, geniş ve arkadan aydınlatmalı ekranı sayesinde durum ve hata mesajları (14 farklı dilde mevcuttur) makinenin birkaç metre uzağından okunabilir.

Ekranın 3 kullanıcı seviyesi vardır:
– Operatör: Bu seviye etiketleyiciyi çalıştırmaya/durdurmaya, iş döngüsünü seçmeye veya alarmları geri yüklemeye izin verir. Ayrıca, verimlilik verilerini okuyabilir.
– Süpervizör: İş döngülerini düzenlemeye, gelişmiş bir istatistik paneline ve sistem testleri ve servis ile ilgili sayfalara erişmeye izin veren şifre korumalı bir seviyedir.
– Servis: Ünitenin herhangi bir yapılandırma parametresini düzenlemeye izin veren parola korumalı bir seviyedir.

Uzaktan kontrol ve makineye hızlı bağlantı sağlayan endüstriyel M12 konektörlü, tamamen korumalı 1,5 m uzunluğunda bir kablo ile birlikte gelir. Opsiyonel olarak 5 m uzunluğunda uzatma kablosu mevcuttur.

Display: LCD & Backlit, 2×20 digit
Language: 14 Languages
Push buttons: Start/ Stop/ Enter /L&R
Cable: 1,5m Shielded cable
Connector: M12 male Connector

AP4050 Pnömatik Grup Modülü

AP4050 pnömatik grup modülü, özel yapım bir tamp-on / tamp-blow etiket aplikatörünü çalıştırmak için kullanılabilecek kompakt, kolay ve uygun fiyatlı bir ünite sağlar. Bu ünite, iki katı hal basınç sensörü, çeşitli I/O’lar ve beş elektro valf içeren elektronik kartıyla birlikte gelir. Elektro-valf bloğu, bir pnömatik aktüatörün, bir hava desteğinin, tampon kum etiket hava üflemesinde etiket vakumunun uzatılmasını ve geri çekilmesini kontrol etmek için kullanılır. Bu üniteRewinder grubumuzla mükemmel bir kombinasyon içinde çalışır ve HMI kontrolörü aracılığıyla kolayca kontrol edilebilir ve yapılandırılabilir. Tüm modüllerimizde olduğu gibi, PC için bir kontrolör yazılımı da mevcuttur. AP4050 pnömatik grubunun aygıt yazılımı, ortaklarımız ve distribütörlerimizle iletişim halinde çalışan bir mühendis ekibi tarafından sürekli olarak güncellenmektedir.

OEM Robotlar için Hava Destekli Kontrol Kiti

Etiketleme sistemleri ile çok eksenli robotlar veya manipülatörler arasında entegrasyon, elektronik özellik sayesinde mümkündür.
Hava desteği için özel bir kit mevcuttur.
– Hava destek borusu;
– Mekanik ve pnömatik konektörler;
– Hava regülatörü;
– Elektro valf;
– Solenoid;
– PCB’ye giden kablo

Aktif Pnömatik Adaptör Kiti

Bir paket kenarındaki etiketin katlanması, basit, güvenilir ve uygun maliyetli bir cihaz olan Aktif Pnömatik Adaptör Kiti kullanılarak yapılabilir.
Bir senkronizasyon komutu ile tahrik edilen, 122 veya 4050 elektroniklerinden programlanabilen, 250 mm’lik bir aktüatör, elektro valf ve konektör ile birlikte gelir. 120 mm’ye kadar etiketler için uygundur.

Şeffaf etiket için ultrasonik sensör

Ultrasonik sensörler, astar ile astar üzerindeki etiket arasındaki kalınlık farkını algılayarak çalışır. Standart bir etiket boşluk sensörü astar ile etiket arasındaki ışık yansıması farkını algılayamayacağı için şeffaf etiketlerle kullanılacak güvenilir bir çözümdür.

Encoder kiti

Encoder kiti, etiket dağıtımının hareketli ürünle aynı hızda yapılmasını sağlar. Sonuç, yüksek bir konumlandırma doğruluğu ve etiket kırışıklıklarının olmamasıdır. Bu sensör, sıyırma tipi aplikatör modelleri (AL4050 Motorlu – AL122 – TE122) ile birlikte kullanılır ve doğrudan etiketleyicilerin özel portuna bağlanır. Etiketleyiciye bağlandıktan ve konveyöre monte edildikten sonra, herhangi bir konveyör hızı değişimini sürekli olarak algılayacaktır. Sonuç olarak, etiketleyici hızını derhal uyarlayacaktır. Encoder kiti sensör, bağlantı kablosu ve sabitleme braketinden oluşur.

Düşük etiket sensör kiti

Etiket azaldı sensör kiti, çözücü ünitesine monte edilmiş etiket makarasının çapını sürekli olarak kontrol eden bir foto-sensörden oluşur. Foto-sensör, makarada kalan stokun istenen seviyesine göre ayarlanabilir. Etiket stoğunun sonuna yaklaşıldığına dair operatöre bir uyarı sinyali sağlamak için tasarlanmıştır ve genellikle isteğe bağlı 3 renkli bir sinyal ışığı ile birlikte kullanılır.

Ürün sensör kiti

Ürün Sensörleri, ürünlerin etiketleme alanına yaklaşmasını algılamak için kullanılır. Hem doğrudan okumalı hem de fotoselli olmak üzere farklı sensörler opsiyonel olarak mevcuttur.

Lazer mesafe ölçüm kiti

Lazer Mesafe Sensörü Kiti, uygulayıcının bir konveyör üzerinde hareket ederken farklı yükseklikteki ürünleri etiketlemesi gerektiğinde kullanılır. Yaklaşan ürünlerin yüksekliğini dinamik olarak ölçer ve verileri etiketleme ekipmanına gönderir. Aplikatör otomatik olarak mümkün olan en yakın konuma taşınacaktır. Doğruluk performanslarını artırır ve aplikatör döngü zamanlamasını optimize eder.

Etiketleme Sistemleri
Üretim Noktası

30 yıla yakın deneyim ile kendinden yapışkanlı etiketler için Print & Apply ve Etiket Aplikatörlerinin en önemli üreticilerinden Phoenix Labeling, standart ürün yelpazesi ile neredeyse tüm Print & Apply ve etiket uygulama taleplerini karşılamaya katkıda bulunmaktadır.

MARK&CODE olarak iş birlikleri ile ana odak noktamız müşterilerimizin üretim süreçlerini geliştirmektir. Yüksek ve sabit kalite standartlarını koruyarak araştırma ve geliştirme yoluyla üretim süreçlerinde iş ortaklarımız ile sürekli iyileştirme yapmaya kararlıyız.

Performans, Hız, Doğruluk.

MARK&CODE, etiket uygulama çözümleri için uzman bir ortağa güvenmek isteyen tüm üreticiler için verimli çözümler sunar.

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner