UYGULAMALAR

MDF - Sunta, Parke Üzerine Baskı

MDF – Sunta, Parke ürünlerinin üretildiği ortamlar tozlu olabilir ve bu alanlarda mevsime bağlı olarak önemli sıcaklık değişiklikleri gözlemlenebilir. MDF, Sunta ve Parke ürünlerin yelpazesi oldukça çeşitlidir ve günümüzde evlerde, sokaklarda ve diğer yerlerde rastlamak kolaydır. MDF, Sunta ve Parke üzerinde markalama işlemleri için MARK&CODE’un sunduğu mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), (DOD) veya lazer yazıcılarını kullanabilirsiniz. Bu yazıcılar, ürün boyutları veya malzemesi ne olursa olsun, lot numaraları, tarihler ve barkodlar gibi bilgileri yazdırmaya olanak sağlar. Kullanım örneği olarak; MDF üzeri yazı yazma, Sunta malzeme kodlama, Parke üzeri yazı yazma, MDF üzeri tarih basma, Sunta üzeri tarih kodlama vb. verilebilir.

Sunta, Parke Üzeri Tarih Kodlama

MDF, Sunta ve Parke kodlama, hem tedarikçi hem de müşteri için ürün izlenebilirliğini sağlar. Ürünün nereden geldiğini, hangi tür olduğunu ve hangi sınıf olduğunu bilinmesini sağlar. MDF, Sunta ve Parke üzeri baskı mürekkep püskürtmeli inkjet cihazlar; CIJ, TIJ, DOD, HR sistemleri ile yapılır.

MDF, Sunta ve Parke Lazer Markalama

MDF, Sunta ve Parke kodlama verimli envanter yönetimine olanak sağlar. Örneğin, hangi kereste veya kereste yığınlarının aynı anda hasat edildiğini veya işlendiğini belirlemek için kullanılabilir, bu da stoğu takip etmeyi ve gelecekteki siparişleri planlamayı kolaylaştırır.

MDF, Parke Yazı Kodlama

MDF, Sunta ve Parke kodlama, ürünün iddia edilen sınıf ve türde olmasını sağlamaya yardımcı olur. Düşük kaliteli ürünün daha yüksek kaliteli olarak gösterilmesi olasılığını ortadan kaldırmaya yardımcı olarak müşterinin ürün kalitesine güvenmesini sağlar.

Parke Üzerine Baskı2

PARKE

Tarih

Sunta Üzeri Baskı3

SUNTA

Yazı

Sunta Üzeri Baskı

SUNTA

Yazı

Parke Üzerine Baskı3

PARKE

Baskı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Ahşap, Orman Ürünleri, Endüstriyel Ürünler vb.

Sunta Üzeri Baskı2

SUNTA

Yazı

Parke Üzeri Baskı

PARKE

Baskı

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

MDF, Sunta ve Parke üzeri baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ), DOD, HR, lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner