Work
CIJ KODLAMA SİSTEMLERİ

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

İnkjet kodlama sistemine sahip ürünler ile tanışma fırsatını yakalayın!

ZANASI CONTINUOUS INKJET PRINTERS

Sürekli Performans ve Özelleştirme

İTALYA’da tasarlanan ve üretilen sürekli mürekkep püskürtmeli (CIJ) kodlama sistemleri, çok çeşitli yüzeylerde barkodların, logoların, sabit ve değişken metinlerin veya tarih yazma işlemlerinin temassız olarak işaretlenmesi için idealdir. Özellikle kağıt, plastik, metal, cam ürünler ve tüpler, kablolar ve ambalaj malzemeleri gibi birincil ambalajlar için uygundur.

CIJ MODELS
  • MARKA

    ZANASI

  • TEKNOLOJİ

    CIJ

CIJ.Z
Z4700
Z5700
Z5000-EGGS
Work
Team

ekonomik ve uzun ömürlü
inkjet kodlama.

Continuous Inkjet Yazıcılar, sürekli mürekkep püskürtmeli küçük karakter inkjet kodlama sistemleridir. Orta ve yüksek hızlı üretim hatlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Düz, kavisli, düzenli ve düzensiz yüzeylerde yüksek kaliteli baskılar sağlarlar. Emici ve emici olmayan yüzeylere baskıya uygun, kendi özel üretimi olan geniş bir mürekkep yelpazesi sayesinde kullanılabilecekleri sektörler sınırsızdır.

Sistemler, her türlü özelleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilmekte, 0,8 ile 14 mm arası yüksekliklerde 5 satıra kadar baskılar elde edilebilmektedir.

Image Image

Kavanoz Üzeri Tarih Kodlama

COUNTINUOUS INKJET PRINTER
Image Image

Yumurta Üzeri Tarih Kodlama

CONTINUOUS INKJET PRINTER
Image Image

Ürün Üzeri Tarih Basma

CONTINUOUS INKJET PRINTER
Image Image

Şişe Üzeri Tarih Kodlama

CONTINUOUS INKJET PRINTER
Team
News

Güncel.

Endüstriyel Mürekkep Püskürtmeli Sistemler, Markalama ve Kodlama, Ürün İzlenebilirliği, Etiketleme, Paketleme, Donanım Entegrasyonu ve Barkod Yazıcı gibi üretim endüstrisinin çözüm gerektiren uygulamalarında onlarca yıllık teknik deneyimimiz ve kullanımı kolay, kendi kendine bakım yapılabilen ürünlerle, zorluk ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini biliyoruz!

News

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner