UYGULAMALAR

Kraft Üzeri Baskı

Kraft ürünleri, doğal hammaddelerden üretilen kağıt ve karton malzemelerdir. Bu malzemeler, kaliteli ve yüksek dayanıklılık özellikleri nedeniyle, ambalaj sektöründe sıklıkla tercih edilirler. Kraft üzerine yapılan baskı işlemleri, ürünlerin güvenilirliğini ve marka bilinirliğini arttırmada etkili olabilir. MARK&CODE, koli kodlama sistemleri, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) ve lazer yazıcılarla birlikte kraft ürünler üzerine baskı, yazı yazma, tarih atma, karekod kodlama ve lazer markalama gibi çözümler sunar. Bu çözümler, parti numaraları, seri numaraları, logolar, barkodlar ve diğer bilgileri basmaya olanak sağlar ve bu sayede kraft ürünlerin üretim süreçlerinde izlenebilirliği arttırılır.

Kraft Üzeri Kodlama

Kraft üzeri baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) baskı çözümleriyle Kraft üzerine tarih basma, Kraft üzeri yazı yazma, Kraft üzeri baskı gibi çözümler neticesinde ürünlerin raflarda yerini almaya başladığında dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Yüksek Çözünürlüklü Kodlama

Kraft üzeri yüksek çözünürlüklü kodlama, Kraft malzemelerinin kodlama makineleri kullanılarak markalanması işlemidir. Bu işlem, kraft üzerine ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır. Kraft üzeri koli kodlama sistemleri kolilerin üzerine yüksek çözünürlüklü, düşük maliyetli ve kalıcı bir şekilde kodlama uygulaması yapmak için sıkça kullanılmaktadır.

Koli Üzeri Kodlama

MARK&CODE, kraft malzemelerinin kodlama ve markalanması konusunda oldukça donanıma sahiptir. En yaygın olarak, entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini sağlayan sistem çözümleri kullanılarak markalanır. MARK&CODE, kraft üzeri baskı için kaliteli mürekkeplerin kullanımını ve daha çevreci yaklaşımlı su bazlı mürekkep sistemlerini önerir.

Kraft Üzeri Baskı

KRAFT

Kraft Kodlama

Kraft Üzeri Baskı3

KRAFT

Yazı Yazma

Kraft Üzeri Baskı2

KRAFT

Barkod Kodlama

Kraft Üzeri Baskı5

KRAFT

Yazı Kodlama

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, İçecek, Kozmetik, Temizlik, İlaç, Kağıt, Posta, Matbaa, Yapı Kimyasalları, Lojistik vb.

Kraft Üzeri Baskı6

KRAFT

Tarih Yazma

Kraft Üzeri Baskı4

KRAFT

Yazı Basma

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Kraft üzeri baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), termal inkjet (TIJ), (DOD), yüksek çözünürlüklü HR sistem ve lazer markalama çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner