UYGULAMALAR

Çevresel Etiketleme

Çevresel etiketleme işlemi, farklı sektörlerde ürünler için kendinden yapışkanlı etiketler, hem ürün bilgilerinin tüketiciye iletilmesinde hem de pazarlama amaçlı vazgeçilmez unsurlardır. Tüketicileri korumaya yönelik düzenlemeler, izlenebilirlik amacıyla daha kesin ve ayrıntılı etiketlemeyi gerektirerek giderek daha önemli hale geldi. Pazarlama ve iletişim talepleri, konumlandırmada doğruluk ve çok yönlülüktür. Çünkü etiketler ve ürünler genellikle düzensiz şekillerdir.

Ürün Etiketleme

Çevresel etiketleme, genellikle ambalajlı ürünler üzerinde kullanılır. Bu ürünler arasında gıda, kozmetik, temizlk ve diğer ev ürünleri yer alır. Ancak, çevresel etiketleme, mobilya, elektronik ve diğer ürünler üzerinde de kullanılabilir. Özellikle, ürünlerin üretim miktarı ve çevresel etiketleme işlemi için kullanılan makine türü gibi faktörler etiketleme maliyetini etkileyebilir.

Yayat Çevresel Ürün Etiketleme

Konumlandırmada performans, hız ve doğruluk, endüstrilerindeki temel taleplerdir. Detaylandırma sırasındaki hızlı sinyaller, reaktif aplikatörler ve kompakt boyutlar, müşterimizin bizi seçmesinin ve üretim hatlarına MARK&CODE etiketleme makinelerini ve Yazdır ve Yapıştır sistemlerini entegre etmesinin nedenlerinden bazılarıdır.

Çevresel Etiketleme2

ÇEVRESEL

Ürün Etiketleme

Çevresel Etiketleme

ÇEVRESEL

Etiket Makinesi

Çevresel Etiketleme3

ÇEVRESEL

Etiketleme

Çevresel Etiketleme4

ÇEVRESEL

PET Etiketleme

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, Kozmetik, Temizlik Ürünleri, İlaç vb.

Çevresel Etiketleme5

ÇEVRESEL

Plastik Etiketleme

Çevresel Etiketleme6

ÇEVRESEL

Ürün Etiketleme

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Çevresel etiketleme için MARK&CODE,
Etiketleme Aplikatörleri, Etiketleme Makineleri ve
Yaz Yapıştır (Print & Apply) etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner