UYGULAMALAR

Esnek Fimlere Markalama

Esnek filmlerde markalama, esnek film ambalaj malzemelerine tanımlayıcı işaretlerin veya etiketlerin uygulanması işlemini ifade eder. İşaretler veya etiketler, paketlenmiş ürünlerin tarihini, içeriğini, menşeini, varış yerini ve diğer ilgili bilgileri tanımlamak için kullanılan metin, sayılar, barkodlar ve diğer bilgi türlerini içerebilir. Esnek film malzemeleri polyester, polietilen, polipropilen, poliamid, polivinil klorür, poliviniliden klorür, polistiren, polikarbonat, polivinil asetat ve diğer sentetik malzemeler olabilir.

Bu işlem genellikle gıda, içecek, ilaç ve esnek film ambalaj malzemelerinin ürünleri paketlemek için kullanıldığı diğer sektörlerde kullanılır. İşaretler veya etiketler, son kullanma tarihleri, parti numaraları, ürün kodları, marka görselleri gibi önemli bilgileri iletmek için kullanılır ve paketlenmiş ürünlerin kolay tanımlanmasını ve izlenmesini sağlar. Esnek filmler üzerindeki işaretleme ve etiketleme, sahteciliği önlemek için kurcalanmaya karşı korumalı etiketler veya holografik güvenlik etiketleri uygulamak gibi güvenlik amaçları için de kullanılabilir.

Esnek Filmlere Tarih Kodlama

Esnek Film üzeri baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) baskı çözümleriyle esnek film üzeri tarih basma, esnek film üzeri yazı yazma, esnek film üzeri baskı gibi çözümler neticesinde ürünlerin raflarda yerini almaya başladığında dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Esnek Film Üzeri Markalama

Esnek film üzeri lazer markalama, esnek filmlerin lazer kullanılarak markalanması işlemidir. Bu işlem, esnek film üzerine ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır. Esnek film üzeri lazer markalama, kolilerin üzerine düşük maliyetli ve kalıcı bir şekilde marka uygulaması yapmak için sıkça kullanılmaktadır.

Esnek Film Etiketleme

Etiketlenme konusunda yüksek donanıma sahip MARK&CODE, etiketleme çözümlerinde entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini sağlayan çözümler üretir. MARK&CODE, ambalaj üzeri etiketleme için kaliteli makinelerin kullanımını ve işçilik maliyetlerini düşüren etiketleme sistemlerini önerir.

Ekmek Poşet Üzeri Tarih Basma

FİLM

Yazı

Esnek Film Üzeri Baskı

FİLM

Kodlama

Esnek Film Üzeri Yazı Markalama

FİLM

Yazı

Esnek Filmler Tarih Markalama

FİLM

Baskı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, Tıbbi Malzeme, Kişisel Bakım, Et ve Et Ürünleri, Un ve Unlu Mamüller, Diğer Paketlenmiş Ürünler vb.

Esnek Filmler Üzeri Yazı Yazma

FİLM

Yazı

Esnek Film Markalama

FİLM

Yazı

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Esnek Filmler Üzerine baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ), lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner