UYGULAMALAR

Boru Üzeri Baskı

Boru, içi boş silindir şeklinde bir malzeme olup, genelde tesisat sistemleri yapımında kullanılmaktadır. Kullanım alanına ve amacına göre farklı malzemelerden üretilebilir, örneğin seramik, plastik, metal gibi. Bu malzemelerin her biri için belirli imalat yöntemleri ve ölçü standartları vardır. Bu özelliklerine göre boruların fonksiyonellikleri ve uygunlukları değişebilir.

Boruların kodlanmasında durumu güçleştirebilecek bazı etkenler vardır. Bunlara yüksek derecedeki sıcaklıklar, ortam kirliliği vb. örnekler verilebilir. Bu gibi durumlardan kaçınmak için boru üzeri baskı ve boru kodlama çözümlerinde iyi tercihler yapmak gerekir. Continious Inkjet Printer (CIJ) yazıcılar yukarıda bahsedilen zorlu çalışma şartlarında dahi, hızlı kuruyan, hızlı nüfuz eden mürekkeplerin yardımıyla kodlama işleminde maksimum verim sunar.

Boruya Yazı Yazmada Uyumluluk

Boru üzeri baskıda, endüstriyel ve ticari ortamlarda güvenliği sağlamak için genellikle OSHA, NFPA ve diğer güvenlik kodları ve yönetmelikleri tarafından istenir.

Boru Üzeri Baskıda Güvenlik

Boru üzeri kodlama, bir borunun içeriğinin ve bunlarla ilişkili potansiyel bilgilerin kodlanmasına yardımcı olarak çalışanların ürün uygunluğunu sağlanmasına yardımcı olur.

Boru Üzeri Yazı Yazma 3

BORU

Kodlama

Boru Üzeri Tarih Yazma 2

BORU

Yazı Yazma

Boru Üzeri Yazı Yazma

BORU

Tarih Yazma

Plastik Üzeri Baskı

PROFİL

Yazı Kodlama

Uygulama Görselleri

Sektörler

Boru, Profil, Ekstrüzyon, Endüstriyel Ürünler vb.

Boru Üzeri Baskı

BORU

Yazı Baskı

Boru Üzeri Lazer Markalama

BORU

Lazer Markalama

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Boru üzeri kodlama ve markalama için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), (DOD), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ) ve lazer markalama çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner