UYGULAMALAR

Yumurta Tarih Yazdırma

Yumurtanın tüketici tarafından sevilerek tercih edildiği kabul edilebilir, ancak üretici tarafında yer alan bazı sorunlar çözümlenmeyi beklemektedir. Yumurta, yapısı gereği yüksek adet sayısı ve çabuk bozulabilen özelliği nedeniyle, kullanılan kodlama makinelerinin beklenmeyen arızaları işletmelerin giderlerini ciddi derecede artırabilir. Bu nedenle, yumurtaların üzerine yazı yazma işlemini yapacak makinelerin bakım konusunda zorluk çıkarmayan tipten olması gerekmektedir. Ancak az bakım gerektirmesi yumurta üzerine yazılacak yazı veya basılacak tarih görünümünün kalitesiz olmasına da yol açmamalıdır.

Kesintisiz Yumurta Üzeri Baskı

Sunulan yumurta üzeri kodlama sistemleri, uzun aralıklı bakım periyodları ve planlanmış bakım özellikleri sayesinde üretim hattında meydana gelebilecek zamansız duruşları engeller ve üretimin kesintisiz yapılmasını sağlar. Dünya devi MOBA tasnif sistemleriyle uyumlu ve sertifikalı CIJ sistem düşük sarf tüketimi ve yüksek performansıyla yumurta üreticilerinin ihtiyaçlarına güvenilir ve kalıcı çözümler sunar.

Yumurta Üzeri Kodlamada İzlenebilirlik

Yumurta üzeri yazı kodlama işlemlerinde ürünün izlenebilirliği ve gıda güvenliği konuları oldukça önemli bir hale gelmiştir, bu yüzden özgün kodlara ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Sunulan teknolojiler, yüksek hız sahibi yumurta üretim hatlarında son kullanma tarihi, parti numarası ve üretim tarihi gibi, ürünün üretildiği koşullar hakkında bilgi veren kodları yumurtalar üzerine en uygun şekilde yazdırır.

Yumurta Üzeri Yazı Yazma

YUMURTA

Yazı

Yumurta Üzeri Tarih Kodlama

YUMURTA

Kodlama

Yumurta Üzeri Baskı

YUMURTA

Kodlama

Yumurta Üzeri Tarih Atma

YUMURTA

Yazı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda Ürünleri, Yumurta vb.

Yumurta Üzeri Tarih Yazma

YUMURTA

Kodlama

Yumurta Viyol

YUMURTA

TARİH

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Yumurta üzeri tarih kodlama için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) ve mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ) gibi çözümler sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner