UYGULAMALAR

Alçı Çimento Torba Kodlama

Alçı çimento torba kodlama, alçı çimento torbaları üzerine kodlama işlemlerinin gerçekleştirildiği bir süreçtir. Bu kodlama işlemleri, ürünlerin tarihlerinin, üretim tarihlerinin, son kullanma tarihlerinin ve diğer bilgilerinin yazdırılmasını içerir. Alçı çimento torbaları üzerine kodlama işlemi, alçı çimento ürünlerinin üretim süreci içerisinde takip edilebilir hale getirilmesi amacıyla yapılır.

Çimento Torba Üzeri Tarih Kodlama

Alçı ve çimento torba üzeri baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet baskı çözümleriyle alçı torba üzerine tarih basma, çimento torba üzeri yazı yazma gibi çözümlerle ürünlerin raflarda yerini almaya başladığında dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Alçı, Çimento Üzeri DOD Kodlama

DOD kodlama, bir makine tarafından belirli bir hizada ve dozda damla olarak uygulanan bir mürekkep püskürtmeli yazıcı sistemidir. Alçı ve çimento torbaları üzerine uygulanması için kullanılan DOD makinelerde sadece mürekkep kullanılır. Böylece çok zorlu ve tozlu ortamlarda dahi ürün kodlaması yapmak mümkün hale gelir.

Alçı Torba Üzeri Etiketleme

MARK&CODE, alçı ve torba torba üzeri kodlama ve markalanma konusunda oldukça donanıma sahiptir. En yaygın olarak, entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini sağlayan etiketleme çözümleri, lazer sistemleri, mürekkep püskürtmeli inkjet sistemleri kullanarak ürün izlenebilirlik bilgilerini takip etmeye olanak sağlar.

Alçı Üzeri Baskı

TORBA

Tarih

Alçı Üzeri Yazı Yazma

TORBA

Yazı

Alçı Üzeri Yazı Kodlama

ALÇI

Yazı

Torba Üzeri Yazı Kodlama

TORBA

Yazı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Çimento, Alçı, İzolasyon, Yapı Kimyasalları, Seramik vb.

Torba Üzeri Tarih Kodlama

TORBA

Yazı

Torba Üzeri Baskı 3

TORBA

Yazı

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Alçı ve Çimento Torbalar üzeri baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli Drop on Demand (DOD) inkjet çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner