UYGULAMALAR

Cam Şişe Kodlama

Cam kodlama, cam şişelere, kavanozlara veya kaplara tanımlayıcı işaretlerin veya etiketlerin uygulanması işlemini ifade eder. İşaretler veya etiketler, cam kapların üretim tarihini, içeriğini, menşeini, varış yerini ve diğer ilgili bilgileri tanımlamak için kullanılan metin, sayı, barkod ve diğer bilgi türlerini içerebilir.

Bu işlem gıda ve içecek endüstrisinde, ilaç endüstrisinde ve cam kapların ürünleri paketlemek için kullanıldığı diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. İşaretler veya etiketler, son kullanma tarihleri, parti numaraları ve ürün kodları gibi önemli bilgileri iletmek için kullanılır ve cam kapların kolay tanımlanmasını ve izlenmesini sağlar.

Cam Şişe Tarih Kodlama

Cam Şişe üzeri baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) baskı çözümleriyle cam şişe üzeri tarih basma, şişe üzeri yazı yazma, cam şişe üzeri baskı gibi çözümler neticesinde ürünlerin raflarda yerini almaya başladığında dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Cam Şişe Üzeri Markalama

Cam şişe üzeri lazer markalama, cam şişelerin lazer kullanılarak markalanması işlemidir. Bu işlem, cam şişe üzerine ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır. Cam şişe üzeri lazer markalama, ürünlerin üzerine düşük maliyetli ve kalıcı bir şekilde marka uygulaması yapmak için sıkça kullanılmaktadır.

Cam Şişe Üzeri Etiketleme

MARK&CODE, cam şişelerin etiketlenmesi konusunda oldukça donanıma sahiptir. En yaygın olarak, entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini sağlayan etiketleme çözümleri kullanılarak etiketlenir. MARK&CODE, cam şişe üzeri etiketleme için kullanımı kolay ve ekonomik çözümler önerir.

Cam Üzeri Tarih Yazma

CAM

Tarih

Şişe Üzeri Tarih Yazma

CAM

Tarih

Kapak Üzeri Yazı Yazma

CAM

Tarih

Cam Üzeri Yazı Yazma

CAM

Tarih

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, İçecek, Kavanozlu Ürünler, İlaç, Kozmetik, Kişisel Bakım vb.

Cam Şişe Üzeri Baskı

CAM

Etiketleme

Cam Şişe Üzeri Yazı Yazma

CAM

Kodlama

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Cam Şişelere baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ), lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner