Kurumsal

Firma Profili

yenilik,
işbirliği,
memnuniyet.

Her yeni dönüşümün daima içeriden başladığına, projelerimizin gerçekleştirilmesine yönelik bir dizi farklı düşüncelerin bir arada bütünleşmesinin bizi ileriye taşıyacağına inanıyor ve gelecek vizyonumuzu ”sağlıklı üretimden-insan sağlığına” uzanan ortak bir hedef doğrultusunda şekillendiriyoruz.

‘Değerlerimizden ödün vermeden kalıpların dışında, giderek daha yenilikçi, basit, güvenilir ürünler ile insana ve doğaya faydalı olmak’

​Uğraştığımız gerçeklerle ve bizimle çalışan insanlarla ilişkilerde davranışlarımıza rehberlik eden inançlarımız,  faydalı çözümler üretmek amacıyla bizleri yönlendiren değerlerimizdir.

​Değerlerimiz aracılığıyla kimliğimizi tüm iş ortaklarımıza duyuruyor ve birlikte başarıya ulaşma, sürekli değişime cevap verme amaçlarımızı netleştiriyoruz.

sağlıklı üretimden
insan sağlığına…

00

MEMNUNİYET

Global ölçekte tedarik süreçleri yürütülen ürün grupları:
makine/makine sistemleri, sarf malzeme, yedek parça
ve donanım ile servis hizmetlerinden oluşmaktadır.

"Kurumsal"

markalama
etiketleme
kodlama

MARK&CODE tüm ülkeyi kapsayan çeşitli sektörlerin farklı proseslerine, ambalaj türlerine, üretim ortamlarına, yönetmeliklerine ve çevre koşullarına uyum sağlayabilen, gereksinimlere uygun kodlama için çok çeşitli kodlama/markalama sistemleri ile tanımlama ve izlenebilirlik gereksinimlerine uygun etiketleme sistemleri gibi farklı teknolojileri sunar.

Dünya sınıfı ürünler, verimlilik ve esneklik sunan entegrasyon yapısı ile büyük ve küçük karakterli mürekkep püskürtmeli yazıcılar, lazer kodlama-markalama sistemleri ve etiketleme ekipmanları, neredeyse mümkün olan her tür ürün ambalajına, üretim tarihi, son kullanma tarihi, lot numarası, logo, seri no, 2D, QR, EAN13 ve barkod gibi değişken izlenebilirlik bilgilerini kodlamaya/etiketlemeye olanak sağlar.

değerlerimiz.

Pazar ihtiyaçlarına sürekli dikkat edilmesi sayesinde çeşitliliğin arttırılması,

herkesin kendini tanıdığı ve fikirlerin tanındığı bir yerde, bireysel parçaların

toplamından daha güçlü olan BÜTÜNü yaratmak için farklılıkların değerini biliyoruz.

Yetenek

Önceden var olan unsurları ve teknolojileri yeni kombinasyonlarda birleştirme yeteneği, müşterilerimize farklı, şeffaf, basit ve hepsinden önemlisi faydalı çözümler yaratmak amacıyla inovasyon ve yaratıcılık konseptimizin bir parçasıdır.

Mükemmellik

Mükemmellik ve kaliteye olan bağlılığımız, dijital üretimin teknolojik trendleriyle uyumlu yeni ürünler; pazarın ihtiyaçlarını öngörmemizi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için gerekli önlemleri almamızı sağlıyor.

Ar-Ge

Etiketleme-Markalama-Kodlama sektöründe kazanılmış deneyim ve uzmanlaşmış teknik departman, müşteriyi tüm proje aşamalarında destekleyerek özel çözümler üzerinde  çalışmamıza ve oluşturmamıza olanak tanır.

Sürdürülebilirlik

Gelecek nesiller için çevrenin korunması ve çevreye uyumlu sistemler ile sürdürülebilir büyümeye inanıyoruz. Tüm sektör paydaşları ile ortak sorunları tartışmak ve çözmek, tüm sektörün yararına stratejiler  belirlemek için işbirliği içinde olacağız.

Hizmet

Müşteriyi düşünmek, uzaktan bile olsa yardımın verimliliğini ve dijitalleştirilmesini amaçlayan yeni hizmetlerin geliştirilmesi hedefiyle arıza süresini, kurulum ve bakım sürelerini azaltmak için hızlı hareket etmeyi gerektirir.

Şeffaflık

“ŞEFFAFLIK” ortak anlayış, ulaşılabilirlik, netlik ve karşılaştırmaya olanak tanıyan, standart değer zincirinin tüm unsurları ile ilgili açık bilgiye dayanır. Tedarik zincirinin tüm bileşenleri ile çalışanlar, topluluklar ve çevre hakkında güvenilir iletişime inanıyoruz.

bütün fikirleri gerçek kılıyoruz.

Yolculuğumuzda bize katılın!

Markalama, Kodlama, Etiketleme, Tanımlama ve İzlenebilirlik
dünyasında MARK&CODE tanınan, kararlı bir grubun yetkinliği ve tutkusu ile belirlenmiş, her gün inkjet markalamanın tarihini yazan uzman ve girişimci bir kadrodan oluşur.

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner