UYGULAMALAR

Koli Kodlama

Koli kodlama, bir koli veya kutuya tanımlayıcı bilgilerin uygulanması işlemidir. Bu bilgiler tipik olarak ürün adı, ürün kodu ve ağırlığı gibi ürün bilgilerinin yanı sıra logo, barkod, karekod gibi izlenenilirlik bilgilerini de içerebilir. Koli kodlama, yüksek çözünürlüklü makineler kullanılarak yapılabilir. Koli kodlamanın amacı, müşterilere ve distribütörler ve perakendeciler gibi diğer paydaşlara doğru ve kolay okunabilir bilgiler ile ürün takip bilgilerini sağlamaktır.

Koli Üzeri Tarih Kodlama

Koli üzeri baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, yüksek çözünürlüklü (HiRes) veya mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), (TIJ) ve (DOD) baskı ürün grupları ile koli üzerine tarih basma, koli üzeri barkod, koli üzeri karekod gibi çözümler sunarak, ürünlerin üretim, depo ve sevkiyat süreçlerinin dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Koli Lazer Markalama

Koli üzeri lazer markalama, koli ve kutuların lazer kullanılarak markalanması işlemidir. Bu işlem, kutular üzerine logolar, ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır. koliye lazer markalama, kolilerin üzerine düşük maliyetli ve kalıcı bir şekilde marka uygulaması yapmak için önerilmektedir. Böylece daha çevreci ve az maliyetli bir uygulama sağlamaktadır.

Koli Üzeri Etiketleme

MARK&CODE, kolilerin kodlama ve markalanması dışında etiketlenmesi konusunda da oldukça donanıma sahiptir. En yaygın olarak, entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini sağlayan etiketleme çözümleri sunar. MARK&CODE, koli üzeri etiketleme için kaliteli aplikatörler ve yaz yapıştır çözümleri ile kullanımı kolay ve geniş yelpazede ürün sistemleri önerir.

Koli Üzeri Baskı

KOLİ

Üzeri Kodlama

Koli Üzeri Yazı Yazma

KOLİ

DOD Yazı Yazma

Koli Üzeri Kodlama

KOLİ

Tarih Yazma

Koli Üzeri Markalama

KOLİ

Üzeri Barkod

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, İçecek, Kozmetik, Kişisel Bakım, İlaç, Bitki Koruma Ürünleri, Seramik, Endüstriyel Ürünler, Otomotiv , Matbaa, Lojistik vb.

Koli Üzeri Tarih Yazma

KOLİ

Barkod Basma

İlaç Kutusu Üzeri Karekod

KUTU

Karekod Kodlama

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Koli Üzeri Kodlama sistemleri için MARK&CODE, yüksek çözünürlüklü kodlama makineleri (HiRes), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ) ve lazer markalama çözümleri sunar. Ayrıca etiketleme çözümleri için Aplikatörler ve Yaz&Yapıştır Sistemler sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner