UYGULAMALAR

Shrink Filmlere Baskı

Shrink film, polimer plastik filmden oluşan bir malzemedir. Isı, el tipi bir ısı tabancasıyla (elektrikli veya gazlı) uygulanabilir veya ürün ve film bir konveyör üzerindeki bir ısı tünelinden geçebilir.

Shrink film, gıda, yiyecek, içeceklerden, kitap ve oyuncak gibi birçok ürünü paketlemek için kullanılabildiği gibi çeşitli şekil ve boyutlardaki ürünleri paketlemek için de kullanılabilir, bu da onu ambalajlama için çok yönlü bir seçenek haline getirir.

Shrink ambalajlar ve ambalaj uygulamalarında ürün izlenebilirlik bilgileri için PVC üzeri yazı yazma, POF shrink ambalaj tarihleme, PE üzeri tarih kodlama aşağıdaki yöntemlerle yapılabilir.

Shrink Üzeri Yazı Yazma

Shrink film üzeri yazı yazma, tüketicinin üretim tarihi hakkında bilgi edinebilmesini sağlamaktadır. Shrink üzeri yazı yazma işlemini MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), termal inkjet (TIJ) gibi baskı çözümleriyle müşterilerine sunar. Çözümler neticesinde ürünler raflarda yerini almaya başladığında dahi izlenebilir durumda olabilir.

Shrink Film Üzeri Lazer Markalama

Shrink film üzerine tarih kodlama işlemi, ürünlerin nakliye ve depolama sırasında güvende kalmasına yardımcı olan sıkı ve koruyucu bir kaplamanın üzerine lazer kullanılarak markalanması işlemidir. Lazer markalama işlemi, shrink filmlerin üzerine ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır.

Shrink Üzeri Etiketleme

Farklı sektörlerdeki ürünler için yapışkanlı etiketler, hem ürünün bilgilerinin tüketiciye iletilmesinde hem de pazarlama amaçları için vazgeçilmez unsurlardır. Tüketicileri korumaya yönelik düzenlemeler, izlenebilirlik amacıyla daha hassas ve ayrıntılı etiketleme yapılmasını gerektirecek şekilde giderek ağırlaşmaktadır.

Shrink Üzeri Baskı7

SHRINK

Tarih

Shrink Üzeri Baskı5

SHRINK

Tarih

Shrink Üzeri Baskı8

SHRINK

Tarih

Shrink Üzeri Baskı2

SHRINK

Yazı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, İçecek, Kozmetik, İlaç, Endüstriyel Ürünler vb.

Shrink Üzeri Baskı3

SHRINK

Tarih

Shrink Üzeri Baskı9

SHRINK

Tarih

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Shrink filmler üzeri baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), termal inkjet (TIJ), yüksek çözünürlüklü HR, lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner