Work
HR KODLAMA SİSTEMLERİ

Yüksek Çözünürlük
Z640PLUS e-JET

Sanat eseri! İkincil ambalajların, çoklu ambalajların ve birincil ürünlerin gerçek zamanlı olarak eksiksiz yazdırılması ve özelleştirilmesi için özel ultra yüksek çözünürlüklü koli kodlama sistemi.

ZANASI Z640PLUS e-JET

Basit ve kompakt
koli kodlama

İkincil ambalajlamada izlenebilirlik ve iletişim gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış yüksek çözünürlüklü sistem. Z640PLUS e-JET sistemi, ürünün tam olarak markalanması için herhangi bir metni, barkodu veya grafiği yüksek tanımlı, gözenekli ve gözeneksiz yüzeylerde çoğaltmak için kullanılabilen yüksek kontrastlı patentli mürekkepler kullanır.

Sistem, çok çeşitli baskı alanlarına uyum sağlamak için 50 mm (2 inç) veya 102 mm (4 inç) çalışma aralığına sahip 2 adete kadar Graph e-JET yazıcı kafasını yönetebilen bağımsız bir konsolla donatılmıştır. Ürünü bir veya iki bağımsız üretim hattının bir veya iki tarafında kullanabilirsiniz.

HR MODELS
GRAPH e-JET
Z-CURE
Z640PLUS
Work
Team

Yazılım Arayüzü

Sistemin yönetimi ve tüm baskı süreci, renkli bir dokunmatik ekran ve Windows® 10 ‘IoT’ Enterprise ile basit, verimli ve özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzünden oluşan sağlam bir paslanmaz çelik konsola yerleştirilmiş endüstriyel bilgisayara emanet edilmiştir. Operatörün günlük faaliyetlerini basitleştirmek ve hızlandırmak için geliştirilmiş işletim sistemi .

Sağlam Paslanmaz Çelik Yapı

Gelişmiş piezoelektrik teknolojisi ve sağlam paslanmaz çelik yapısı, Graph e -JET kafalarını her türlü ortamda çalışmaya, alfanümerik metinleri, logoları, datamatrix 2D, QR kodları yüksek tanımlı, mükemmel izlenebilir ve okunaklı olarak yazdırmaya olanak sağlar. Ayrıca ve gözenekli ve gözeneksiz yüzeylerde
GS1 standartlarında barkodlara uygun hale getirir.

Team
News

Kürlenebilir Mürekkepler

Emici olmayan yüzeylerde yüksek direnç gerektiren uygulamalar için kürlenebilir UV mürekkeplere sahip olan Z640PLUS e -JET ayrıca özel bir aksesuara da sahiptir: Mesajın yüzeye anında sabitlenmesini sağlayan kompakt LED tasarımlı Z-CURE UV lambası.

TEKNİK DETAYLAR

 • Yazıcı Kafası
  2 adede kadar yazıcı kafası yönetimi
 • GS1 Uyumlu Print
  GS1 uyumlu barkodlar, logolar ve metinler yazdırır
 • Uluslararası Koruma Parametresi
  IP65 korumalı AISI 304 paslanmaz çelik yapı
 • Yüksek Kalite Baskı
  Micro Print Nozzle (opsiyonel)
 • Baskı Yüksekliği
  102 mm'ye (4 inç) kadar
 • Mesaj Depolama Alanı
  50 GB kullanılabilir bellek
 • Dokunmatik Ekran
  12,1 inç renkli dokunmatik ekran
 • Otomatik Temizleme
  Microjet nozzle temizleme fonksiyonu
 • Baskı Çözünürlüğü
  600 Dpi'a kadar yüksek çözünürlüklü baskı
 • Baskı Yönleri
  Yana ve aşağı doğru baskı
 • Bağlantı Arayüzü
  Ethernet LAN, RS232 ve USB iletişimi
 • Raporlama
  Baskı sayısı raporlama
News

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner