UYGULAMALAR

Pet Şişelere Baskı

PET şişeler, yüksek yoğunluklu plastikten yapılmaktadır. Cam şişeyle birlikte en fazla tüketilen ambalaj türüdür. Kullanıldığı sektöre göre, PET şişeler tipik olarak su, alkolsüz içecekler, motor yağı, yemeklik yağ, ilaç, şampuan, süt ve mürekkep gibi sıvıları depolamak için kullanılmaktadır. Boyut, çok küçük örnek şişelerden büyük damacanalara kadar değişmektedir.

Pet Şişe Tarih Kodlama

PET şişelere baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) baskı çözümleriyle PET şişe üzerine tarih basma, PET şişe üzeri yazı yazma, PET üzeri baskı gibi çözümler neticesinde ürünlerin raflarda yerini almaya başladığında dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Pet Şişe Lazer Markalama

PET şişe lazer markalama, plastik pet şişelerin lazer kullanılarak markalanması işlemidir. Bu işlem, pet şişelerin üzerine logolar, ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır. Pet şişe lazer markalama, pet şişelerin üzerine düşük maliyetli ve kalıcı bir şekilde marka uygulaması yapmak için sıkça kullanılmaktadır.

Pet Şişelere Etiketleme

Pet şişe etiketleme, PET şişelerin etiketlenmesi için kullanılan yöntemdir. Üreticilerin ürününün müşterileri tarafından daha kolay anlaşılmasını sağlamak için kullanılır. Etiketleme, ürünün kimin tarafından üretildiği veya satıldığı gibi çeşitli bilgileri içerir. Ayrıca, tüketicilere ürünün teknik özellikleri hakkında da bilgi vermek için kullanılır.

Plastik Üzeri Lazer Markalama

PET

Yazı

Pet Şişe Üzeri Baskı1

PET

Tarih

Pet Şişe Üzeri Baskı3

PET

Tarih

Shrink Üzeri Baskı10

PET

Tarih

Uygulama Görselleri

Sektörler

Su, Alkolsüz İçecekler, Motor Yağı, Yemeklik Yağ, İlaç, Şampuan, Süt ve Süt Ürünleri vb.

Shrink Üzeri Baskı11

PET

Tarih

Pet Şişe Üzeri Baskı2

PET

Tarih

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

PET şişelere baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ), lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner