Work
DOD KODLAMA SİSTEMLERİ

Büyük Karakterli Inkjet Yazıcılar

DOD kodlama sistemine sahip ürünler ile tanışma fırsatını yakalayın!

ZANASI DROP ON DEMAND

Zamandan Bağımsız Sağlamlık

ZANASI ürün yelpazesinin öncüsü olan DOD konsolide solenoid teknolojisi, zaman içinde kalite, yenilik ve sağlamlık açısından ikincil ambalajlar üzerinde büyük karakterli kodlama/markalama için geleneksel çözüm haline gelmiştir.

Torba, koli, sunta, mdf panel, boru, palet, tank ve varil gibi gözenekli ve gözeneksiz yüzeylere sahip ikincil ambalajların ve ürünlerin kodlama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmış, çoklu kullanıma uygun, güvenilir ve uzun ömürlü endüstriyel kodlama sistemleridir.

DOD MODELS
  • MARKA

    ZANASI

  • TEKNOLOJİ

    DOD

Z101
Z402
Z408
Z408-PI
Work
Team

DOD inkjet tarih yazıcısı.

ZANASI DOD büyük (makro) karakter kodlama/markalama sistemleri basit ve kompakttır. Farklı NZ baskı kafası modellerini değişken kombinasyonlarda maksimum 4 adete kadar yönetebilir, birden fazla üretim hattının varlığı ile karakterize edilen ortamlarda 190 mm’ye kadar bir baskı aralığı ile ambalajın farklı taraflarına birkaç satır yazdırmanız sağlanabilir.

Makro karakter sistemlerinin sağlamlığı, nemden, tozdan veya yüksek sıcaklıklardan etkilenmeyen tamamen paslanmaz çelik bir yapı ve her ortamda tek tip ve sabit markalamayı garanti eden mürekkeplerin kalitesi ile sağlanır.

Image Image

Kutu Üzeri Baskı

DOD BÜYÜK KARAKTER
Image Image

Ahşap Üzeri Baskı

DOD BÜYÜK KARAKTER
Image Image

Metal Üzeri Yazı

DOD BÜYÜK KARAKTER
Image Image

Alçı, Levha Üzeri Yazı

DOD BÜYÜK KARAKTER
Team
News

Güncel.

Zorlu üretim sistemlerine entegre edilerek , süreç ve üretim sürelerini değiştirmeden ikincil ambalaj kodlanmasına olanak tanır .

Ayrıca DOD sistemler, zorlu bir ortamda kurulum durumunda bile hızlı, sabit ve yüksek kaliteli performansı garanti etmek için yüksek standart koruma derecesine sahip teknolojik bir seviyede üretilir.

News

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner