UYGULAMALAR

Ürün Bantlama ve Gruplama

Bandall Ürün Bantlama ve Gruplama Sistemleri hem kârlılık hem de çevreci özellikleri nedeniyle kullanılmalıdır. Bandall ürün bantlama ve gruplama sistemleri, ürünlerinizin etiketleme, paketleme ve gruplama işlemlerini verimli ve sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Bandall ürün bantlama ve gruplama sistemleri, önceden bastırılmış ve bastırılmamış banding malzemeleri kullanılarak etiketleme işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, banding işlemi sırasında değişken bilgileri baskılayarak paketleme esnekliğini arttırır.

Bantlama her zaman daha az ambalaj atığı ve daha az plastik sağlar. Bu nedenle, bantlamayı ambalaj endüstrisinde mümkün olduğunca yaygın bir hale getirerek müşterilerimiz için %80 malzeme azaltımı sağlıyoruz.

Ürün Gruplama

BANDALL, çeşitli ürünlerin üzerine bilgi içeren etiketler yapıştırılarak gerçekleştirilen bir etiketleme makinesidir. Bu etiketler, ürünlerin üretim tarihini, lot numarasını, ürün kodunu ve diğer bilgileri içerebilir. BANDALL, ürünlerin takip edilebilirliğini ve izlenebilirliğini sağlar ve aynı zamanda ürünlerin doğru şekilde stoklandığını ve satışa çıktıktan sonra takip edilebilir hale getirildiğini gösterir.

Promosyon Paketleme

ikili, dörtlü ya da altılı adet ürünler. Promosyon veya indirimli ambalaj oluşturmak ister misiniz? Bir bant ile birden fazla ürünü kolaylıkla bantlayabilirsiniz. Promosyon metni ile önceden basılmış, baskısız veya bantlama işlemi sırasında basılmış. Hızlı, basit ve uygun fiyatlı. Malzeme maliyeti açısından birçok fayda sağlar. Özellikle shrink film gibi alternatif ambalaj malzemeleriyle karşılaştırıldığında.

Rafa Hazır (Shelf-Ready) Paketleme

Kolilerin, gereksiz kartonların ve shrink filmlerin yerini alan bantlı Rafa Hazır Paketleme. Ambalaj malzemelerindeki azalma çok büyük oranda bütçelerinize fayda sağlar. Böylece % 80’in üzerinde ambalajdan tasarruf edebilirsiniz.
Shelf-Ready Bantlama ile maliyetten, zamandan ve ambalaj malzemesinden tasarruf edin, verimliliğinizi artırın.

Bandall Ürün Etiketleme1

BANDALL

Bantlama

Bandall Ürün Etiketleme4

BANDALL

Gruplama

Bandall Ürün Etiketleme3

BANDALL

Paketleme

Bandall Ürün Etiketleme2

BANDALL

Gruplama

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, Grafik, Matbaa, Sağlık, Kişisel Bakım, Tekstil, Elektronik, Endüstriyel Ürünler, Lojistik vb.

Bandall Ürün Etiketleme-6 (1)

BANDALL

Shelf Ready

Bandall Ürün Etiketleme-6 (2)

BANDALL

Gruplama

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Çeşitli ürünler üzerine etiketleme için MARK&CODE, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışı gereği Bandall Bağ Ambalaj, Bantlama, Gruplama çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner