Teknik & Destek

Servis Hizmetleri

farklı ihtiyaçlarınıza
esnek yardım.

Üretim hattınızın yönetimi diğerlerinden farklı ihtiyaçlara sahiptir ve esnek yardım gerektirir, bu nedenle

MARK&CODE

özel ihtiyaçlara göre bireysel olarak yapılandırılabilen çok çeşitli hizmetler sunar.

Yatırım, teknik destek, rutin bakım, yedek parça ve sarf malzeme türünün seçiminde önceden tanımlanmış paketler ile gelecekteki ihtiyaçlara göre uyarlanmış hizmetinizi ekonomik şekilde yapılandırın!

nitelikli hizmet.

sağlıklı üretimden
insan sağlığına…

000

HIZLI ÇÖZÜM

Uzun yıllara dayanan teknik deneyim ve kullanımı kolay, kendi kendine bakım yapılabilen ürünlerle ihtiyaçlarınızı her daim karşılayabileceğimizi biliyoruz!

rekabet avantajınızı artırıyoruz.

Üretim süreçleriniz için doğru hizmet konfigürasyonu ile rekabet avantajınızı artırıyoruz

7/24 Destek Hattı

– Teknisyenlerle doğrudan iletişim.
Özel uzmanlar, kısa sürede bir çözümü garanti etmek için her talebe kişisel ve kurumsal olarak hızlı bir şekilde yanıt verir.

– Yapılandırılabilir hizmet paketi.
Telefon desteğinden görüntülü görüşmeye, ofis sisteminden yerinde teknik müdahaleye kadar kurumunuz için en uygun çözümü seçme imkanı.

– Danışmanlık ve teknik fizibilite analizi.
En uygun çözümü garanti etmek için testlerin ve demo süreçlerinin yürütülmesi de dahil olmak üzere satış öncesi ve sonrası aşamada projenin değerlendirilmesi.

– Özel projeler için özel ekip.
Yatırımın faydalarını belirleyen, hem donanım hem de yazılım kısmı için kurulu parkı optimize etmek veya modernize etmek için mevcut teknik beceriler.

Modüler Bakım

– Periyodik bakım sözleşmesi.
Birbirinden bağımsız değişken hizmetler: Ziyaret sayısı, planlı bakım, otonom bakım, teknisyenle direk veya uzaktan iletişim.

– Kişiselleştirilmiş özel bakım.
Yalnızca arıza süresini en aza indirmek markalama/kodlama/etiketleme sistemlerinin sürekli kullanılabilirliğini sürdürmek için yararlı olan hizmetleri hedefleyen bir bakım.

– %100 şeffaflık.
Zaman içinde hesaplanabilen ve öngörülebilen bakım periyot  maliyetleriyle işletme giderlerinin getirilerini optimize eden çözümler.

Eğitim Akademisi

– Kişiye özel eğitim süreçleri.
Markalama / kodlama / etiketleme sistemlerinin istenilen gereksinimlere göre kullanımını optimize etmek için  hat kullanıcıları için özel eğitim planlamaları.

– Sertifikalı eğitim programı.
Beceri veya profesyonel durumlara bölünmüş beş hazırlık seviyesi: operatör, bakım teknisyeni, yönetici, grup eğitim programları.

– Periyodik eğitim planı.
Personel devri, optimizasyon veya tesis genişletmesi gibi durumlarda teknik becerilerin sürdürülmesi için eğitim programları.

Teklifinizi Alın
Önceden var olan unsurları ve teknolojileri yeni kombinasyonlarda birleştirme yeteneği, müşterilerimize farklı, şeffaf, basit ve hepsinden önemlisi faydalı çözümler yaratmak amacıyla inovasyon ve yaratıcılık konseptimizin bir parçasıdır.
Gelecek nesiller için çevrenin korunması ve çevreye uyumlu sistemler ile sürdürülebilir büyümeye inanıyoruz. Tüm sektör paydaşları ile ortak sorunları tartışmak ve çözmek, tüm sektörün yararına stratejiler belirlemek için işbirliği içinde olacağız.
Etiketleme-Markalama-Kodlama sektöründe kazanılmış deneyim ve uzmanlaşmış teknik departman, müşteriyi tüm proje aşamalarında destekleyerek özel çözümler üzerinde  çalışmamıza ve oluşturmamıza olanak tanır.
Mükemmellik ve kaliteye olan bağlılığımız, dijital üretimin teknolojik trendleriyle uyumlu yeni ürünler; pazarın ihtiyaçlarını öngörmemizi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için gerekli önlemleri almamızı sağlıyor.
Müşteriyi düşünmek, uzaktan bile olsa yardımın verimliliğini ve dijitalleştirilmesini amaçlayan yeni hizmetlerin geliştirilmesi hedefiyle arıza süresini, kurulum ve bakım sürelerini azaltmak için hızlı hareket etmeyi gerektirir.
“ŞEFFAFLIK” ortak anlayış, ulaşılabilirlik, netlik ve karşılaştırmaya olanak tanıyan, standart değer zincirinin tüm unsurları ile ilgili açık bilgiye dayanır. Tedarik zincirinin tüm bileşenleri ile çalışanlar, topluluklar ve çevre hakkında güvenilir iletişime inanıyoruz.

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner