UYGULAMALAR

Plastik Üzeri Baskı

Plastik ve kauçuk ekstrüzyon ürünleri, PP, LDPE, HDPE, Pet, PVC gibi plastikler ve doğal, nitril, butil, silikon gibi kauçukların üretildiği hattır. Bu ürünlerin marka bilinirliğini arttırmak, kalite kontrol standartlarına uymak gibi sebeplerle, ürünlerin kimliklendirilmesi ve takip edilmesi işletmeler için önemlidir. MARK&CODE, plastik üzeri baskı ve kauçuk üzeri baskı işlemleriyle ürünlerinizin üretim hattından çıktıktan sonra bile takip edilebilmesini sağlar. Bu işlemler ayrıca, ürünlerin üzerine yazılan parti numarası, seri numarası ve barkod gibi bilgilerle, sorun çıkan ürün türünün kolayca tespit edilebilmesine ve müdahale edilebilmesine olanak tanır. Ayrıca bu işlemlere örnek olarak; Plastik üzeri baskı, plastik üzeri yazı yazma, plastik üzeri tarih atma, plastik tarihleme, plastik üzeri yazı basma, plastik üzeri tarih yazma vb. verilebilir.

Plastik Üzeri Tarih Kodlama

Plastik üzeri baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) baskı çözümleriyle plastik üzerine tarih basma, plastik üzeri yazı yazma, plastik üzeri baskı gibi çözümler neticesinde ürünlerin raflarda yerini almaya başladığında dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Plastik Lazer Markalama

Plastik üzeri lazer markalama, plastik ürünlerin lazer kullanılarak markalanması işlemidir. Bu işlem, plastik üzerine ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır. Plastik üzeri lazer markalama, plastik ürünlerin üzerine düşük maliyetli ve kalıcı bir şekilde marka uygulaması yapmak için sıkça kullanılmaktadır.

Plastik Üzeri Etiketleme

MARK&CODE, plastik ürünlerin etiketlenmesi konusunda oldukça donanıma sahiptir. En yaygın olarak, entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini sağlayan etiketleme çözümleri kullanılarak plastik üzeri etiketleme sağlanır. MARK&CODE, tek yön etiketleme, çift yön etiketleme, çevresel etiketleme sistemlerini önerir.

Plastik Üzeri Inkjet Kodlama

PLASTİK

Yazı

Plastik Üzeri Tarih Yazma

PLASTİK

Tarih

Plastik Üzeri Markalama

PLASTİK

Yazı

Plastik Üzeri Lazer Markalama

PLASTİK

Yazı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Plastik, Endüstriyel, Kozmetik, Temizlik Ürünleri, Kişisel Bakım Ürünleri, Gıda, İçecek vb.

Plastik Üzeri Yazı Yazma

PLASTİK

Baskı

Plastik Üzeri Baskı

PLASTİK

Yazı

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Plastik üzeri baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ), lazer markalama, plastik lazer kaynak ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner