Work
CO2 ve FİBER MARKALAMA SİSTEMLERİ

Lazer Markalama Sistemleri

Macsa ID lazerler, çok çeşitli alt tabakalar ve yüzeyler üzerinde yüksek kaliteli lazer markalama yapabilir. Hızlı ve ekolojik bir teknolojidir. Sarf malzemesi gerektirmez ve az bakım gerektirir, bu nedenle güvenilir ve kalıcıdır.

Macsa SPA F Film

SPA F Film

Macsa ID’nin SPA F Filmi sayesinde esnek ambalajların, lamine ve metalize filmlerin ve film, plastik ve alüminyum kaplı diğer ambalajların kodlanması mümkündür. Esnek filmler üzerine çeşitli bilgileri yüksek hızda uygulama ve ürünlerin izlenebilirliğini garanti ederek kalıcı işaretler sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Lazer, diğer geleneksel kodlama teknolojilerine yüksek kaliteli ve uygun maliyetli bir alternatiftir.

 • MARKA

  MACSA

 • TEKNOLOJİ

  CO2, FIBER

 • MODEL

  SPA F, K1000,
  iCON2, SPA C

 • YOUTUBE

  www.youtube.com

MACSA SPA C
MACSA ICON2
MACSA K1000

Güvenilirlik

Macsa ürünleri, zorlu ortamlarda son derece güvenilir olmaları ile ünlüdür. İşlevsel olarak kritik olan tüm parçalar kendi bünyesinde üretilmektedir. Ürünlerin kendi bileşenlerinin kullanılması, yüksek kalite seviyelerini, güvenilirliği ve paranızın tam karşılığını pekiştirir.

Üretim Hattının Yönetimi ve Kontrolü

Lazer sisteminin entegre edilebildiği çeşitli yüksek hızlı üretim hatlarında maliyetler ve hatalar azaltılabilir. Lazer markalama sistemlerini ihtiyaçlarınıza göre üretim hattına uyarlıyoruz. Bizimle iletişime geçmekten ve en iyi seçeneğin hangisi olduğunu öğrenmekten çekinmeyin.

İdeal

Her bir üretim hattının hızına ve özelliklerine uyum sağladığından, her bir kabın izlenebilirliğini garanti etmek için kalıcı ve okunaklı işaretleme sağladığından, alüminyum film ambalaj, kağıt, cam, ahşap, çeşitli plastikler, alüminyum, çelik ve türevleri için ideal bir lazer sistemidir.

Ekonomik

Lazer sisteminin entegre edilebildiği yüksek hızlı üretim hatları, kontrol edilebilmesi, yönetilebilmesi ve optimize edilebilmesi için Integra Optima ve Integra Track & Trace yazılımı ile tamamlanarak maliyetleri ve hataları azaltır.

Work
Team

Uygulamalar.

MARK&CODE olarak müşterilerimizin kodlama, markalama ve izlenebilirlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Gıda ve içecek, kozmetik, ilaç, otomotiv veya elektronik endüstrileri gibi çok çeşitli sektörlerdeki şirketler için karbon, fiber, UV lazer markalama sistemleri, donanım ve yazılım, hizmetler ve yedek parçalar gibi farklı teknolojileri bir araya getiriyoruz.

Kişisel Bakım

Gıda & İçecek

Elektrik & Elektronik

Endüstriyel

TEKNİK DETAYLAR

 • Yüksek Hızda Yüksek Çözünürlük
  Yüksek hızlı üretim hatlarında bile yüksek çözünürlüklü markalama sağlamak için birinci sınıf lensler ve Titreşim Dengeleme Sistemi (VCS)
 • Düşük Bozulma Riski
  Lensler sürekli hava akımı alır, tozsuz kalmalarını sağlar ve işaret bozulma riskini azaltır
 • Optimizasyon Destekli
  Lazer performansını optimize etmek için çok çeşitli aksesuarlar ve daha fazlası
 • Koruma Sınıfı
  IP65 yönetmeliğine uygundur
 • Güvenilirlik
  SPA CIP versiyonu mevcuttur - tozlu ve nemli ortamlarda daha fazla güvenilirlik sağlar
 • Ters Hava Akışı (RAF)
  Temiz kalmasını sağlayan Ters Hava Akışı (RAF) devresi ile soğutulur
 • Çok Çeşitli Kodlama
  Herhangi bir üretim hattına entegre olarak, çok çeşitli esnek ve kaplamalı malzemeler üzerinde kodlama yapabilir.
 • Kolay Kurulum
  Karmaşık yüzeye sahip üretim hatları dahi kolay kurulabilir şekilde geliştirilmiştir.
 • Sorunsuz
  Menünün sezgisel kullanımı sayesinde mesaj oluşturup, ekipmanlarınızı kontrol edeceğiniz dokunmatik menüler problemsizce çalışır.
 • Uyarlanabilir
  Sistem kompakttır, hafif ve kolay bağlanır. Hava soğutmalıdır, her ortamda güvenilebilir.
 • Yazılım
  Kullanımı kolay Macsa® yazılımı
Team
News

Güncel.

MARK&CODE markalama ve kodlama sistemleri ile ürünlerinizin tüm tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize
ürün bütünlüğünü garanti eder.

News

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner