Merhaba

20 Kasım 2020
Posted in Genel
20 Kasım 2020 MARK&CODE

İŞ BİRLİĞİ

MARK&CODE ile TAMSA MAKİNA, müşterilerinden aldığı güç ve güven ile 2020 yılında Avrupa Bölge Temsilciliği oluşturmuştur. Yetkili Bölge Temsilciliği kapsamında satış ve satış sonrası dahil olmak üzere Tamsa Makina bünyesindeki tüm markalarla MARK&CODE İstanbul Avrupa – Trakya ve Çanakkale dahilinde hizmet verecektir.
  • CIJ, DOD, HR Kodlama Sistemleri 
  • Lazer Markalama Sistemleri 
  • Termal Inkjet Kodlama Sistemleri
  • Bağ Ambalaj Paketleme Sistemleri

Mark&Code gelecekteki ihtiyaçlara
uyarlanma olasılığı ile faydalı
hizmetlerin seçimine odaklanmıştır.
MARK&CODE – TAMSA MAKİNA iş birliği

MARK&CODE hat hızlarına, üretim süreçlerine, kodlanacak ürünün özelliğine göre bir çok farklı inkjet kodlama makine türüne sahiptir. Bu tip yazıcılarda tarih basma, ahşap üzerine yazı yazma, kartona baskı, koli üzeri kodlama, esnek filmlere baskı, pet şişelere tarih yazma, metale yazı yazma, cam şiş kodlama, yumurta tarih yazdırma, ambalaj kodlama, kablo ve plastik kauçuk yüzeyler üzerine yazı yazma gibi birçok alanda uygun çözüm sağlanır.

Cihaz, Teknik Destek, Yedek Parça, Sarf Malzeme

Yatırım, teknik destek, yedek parçalar ve sarf malzemelerden oluşan önceden tanımlanmış paketler, gelecekteki ihtiyaçlara uyarlama olasılığı ile markalama, etiketleme, kodlama sistemlerinin en iyi çalışma koşullarını sağlamak için kaynakların optimize edilmesine yardımcı oluyoruz.
, ,

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner