SOSYAL SORUMLULUK

4 Nisan 2021
Posted in Genel
4 Nisan 2021 MARK&CODE

İŞ BİRLİĞİ

Gelecek nesiller için çevrenin korunması ve çevreye uyumlu sistemler ile sürdürülebilir büyümeye inanıyoruz. Tüm sektör paydaşları ile ortak sorunları tartışmak ve çözmek, tüm sektörün yararına stratejiler  belirlemek için işbirliği içinde olacağız. 
MARK&CODE, kurumsal, sosyal sorumluluk ve çevreye saygı kapsamında yüksek hassasiyetle sosyal projelere katılım ve müşterilerine aldığı her cihaz için Tema Vakfı iş birliğiyle bu coğrafyaya bir fidanı diktirmek sureti ile doğamıza katkı sağlamaktadır.

 

Değerlerimizden ödün vermeden,
kalıpların dışında, giderek daha
yenilikçi, basit, güvenilir ürünler ile
insana ve doğaya faydalı olmak.

MARK&CODE – Vizyon

, ,

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner