CIJ KODLAMA SİSTEMLERİ

Şeffaflığımız Görünür

ZANASI markalama sisteminde devrim yaratıyor. CIJ.Z modüler platformu, gereksinimlerinizi karşılamak için ilk sahip olma maliyetini düşürür ve ürünün gelecekteki güncellemesi sırasında ihtiyaç duyulabilecek parçaların seçilmesine ayrıca olanak sağlar.
Markalama sisteminizi uygun maliyetli şekilde özelleştirin.

"CIJ.Z"

Tek Ürün Sonsuz Olasılık

ZANASI markalama dünyasına yeni bir soluk getiriyor . CIJ.Z İlk satın alma ve ürünün gelecekteki güncellemesi sırasında tam gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tek tek parçaların seçimini sağlar.

"CIJ.Z"

Radikal Endüstriyel Tasarım

Filtre Üretkenliğinize Göre Düzenlendi

Satın alma ve bakım sırasında fahiş fiyatlar ödemenize gerek kalmadan filtrelerin doğru seçimiyle (çalıştırıldığı saate göre değişkenlik gösterecek şekilde) sistem güvenliği garantilendi. Maksimum çalışma kapasitesi adına filtre, bakıma gerek kalmadan uyumlu bir model ile operatör tarafından kolayca değiştirilebilir.

Her üretim noktası ve operatör için özelleştirilebilir CIJ.Z eğitim gereksinimlerinde %70 azalma, ayrıca sarf malzeme tüketiminde %50’ye varan tasarruf sağlamaktadır.

Daha az hata, daha yüksek verimlilik! Tüm detayları keşfedin.

Yazıcınızı Yapın

CIJ kodlama sisteminin seçiminde, satın alınmasında ve yönetiminde size rehberlik etmek için tasarlanmış modüler bir platform. Herhangi bir zamanda gereksinimlerinize göre dizayn edebileceğiniz (satır sayısı, hız, software vb.) bilinçli bir seçim için belirli maliyetlerle yalnızca o anki talepleriniz için gerekli özelliklerden oluşan benzersiz bir ürün.

Hizmetinizi Yapın

Belirli bakım maliyetleri. Endüstriyel Tasarım, operatörün rutin bakım faaliyetlerinin çoğunu kendisinin gerçekleştirmesini sağlar. Bireysel bakım hizmetleri modülerdir ve her zaman kolayca değiştirilebilir. Faaliyetinize değer katmak ve beklenmedik maliyetleri en aza indirmek için farklı ihtiyaçlara göre uyarlanmıştır.

Yazıcınızı yeniden dizayn edin

Son kullanma tarihi olmayan zaman ve teknoloji üzerinden değer yaratır. Kodlama ihtiyaçlarınız değişirse – yeni bir markalama gereksinimi, yeni ambalaj baskısı veya genişleyen bağlantılar – yazıcı modülleri değiştirilebilir. Ürün özelliklerini güncellemek için kolayca eklenebilir veya değiştirilebilir. Böylece yatırımınızın değeri en üst düzeye çıkarılır.

Kullanım Kolaylığı

Performansı ve operatör verimliliğini artırır. Sezgisel arayüz ve radikal tasarımı sayesinde operatörlerin öğrenme-eğitim sürelerini oldukça azaltır. Dokunmatik ekran ve yönergelerle yazıcı ve operatör etkileşimini en aza indirerek, asgari bekleme ve hata sürelerini minimum seviyede tutar.

Güvenilir

Hassas, istikrarlı ve yüksek performanslı. CIJ.Z bir “kendi kendini yöneten” sistem: yönlendirmeli özellikler, yazıcı kafanın otomatik temizlenmesi, kendi kendini düzenleme süreci ve bakıma tabi parçaların azaltılması, sistemin kararlılığını ve verimliliğini sağlayarak arıza süresini azaltır.

Daha düşük işletme maliyetleri

Toplam sahip olma maliyetinizi düşürür. Kodlama sistemleri satın alma yöneticisi için kolay onay verilebilir modüler bir platform. Bakım ve sarf malzeme tüketimlerinde düşük işletme maliyetleri sunar.

Dokun ve DEVAM ET

Anında yeniden başlatma!
Ekrana basit bir dokunuş yazıcıyı uyandırır. CIJ.Z, ana işlevleri kapatıldıktan sonra bile yazıcı her zaman etkin durumdadır ve hızlı yeniden başlatma sağlamak için tasarlanmıştır. Kontrol ve kendi kendini düzenleme sistemleri, uzun duraklamalardan sonra bile baskı kalitesini etkilemeden sistemin yeniden sorunsuz başlatılmasını sağlar.

TEKNİK DETAYLAR

 • Baskı yüksekliği
  1,6 mm'den 14 mm'ye kadar (0,061 - 0,55")
 • Tüketim
  3,5 ml/saat (20°C'de GP01DBK mürekkep)
 • Mürekkep
  Standart boya MEK bazlı Mek-Free / Yeşil / Düşük Kokulu
  Yumuşak Pigmentli - düşük kontrastlı
  Güçlü Pigmentli - yüksek kontrast Gıda Sınıfı sertifikalı ve doğrudan yenilebilir
 • Sıcaklık
  5°C ila 45°C (40° F - 113° F) arasında
 • Paralel arayüz
  Paralel arayüz ile 6 bite kadar yapılandırılabilir (64 mesaj)
 • Yapılandırılabilir Nozzle
  50uM ve 65 uM arasında seçim yapılabilen, özel ihtiyaçlara göre yapılandırılabilen nozzle
 • Hortum Uzunluğu
  Hortum uzunluğu 3 m - 9,84 ft veya 6 m - 19,68 ft (Çelik zırhlı yapı)
 • Hat Hızı
  500m/dk'ya (1574 ft/dk) kadar yapılandırılabilir
 • Optimum yazıcı kafası - ürün mesafesi
  Optimum yazıcı kafası - ürün mesafesi: 10 mm (0,391)
 • Yapı
  Boyalı çelik yapı ve AISI 304 paslanmaz çelik kapak
 • Doğrulama
  NFC teknolojisi ile sıfır hata operatörü desteklemek için doğru yerleştirmenin otomatik olarak tanınması ve doğrulanması
 • Koruma Sınıfı
  IP55 veya IP65

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner