UYGULAMALAR

Ambalaj Kodlama

Ambalaj kodlama – etiketleme, karton, şişe, kavanoz, esnek film ve diğer kap türleri gibi ambalaj malzemelerine tanımlayıcı kodlamaların uygulama sürecini ifade eder. İşaretler veya etiketler, paketlenmiş ürünlerin üretim tarihini, içeriğini, menşeini, varış yerini ve diğer ilgili bilgileri tanımlamak için kullanılan metin, sayı, barkod ve diğer bilgi türlerini içerebilir.

Bu işlem genellikle gıda, içecek, ilaç ve paketlenmiş ürünlerin sevk edildiği ve satıldığı diğer sektörlerde kullanılır. Kodlar, son kullanma tarihleri, parti numaraları ve ürün kodları gibi önemli bilgileri iletmek için kullanılır ve paketlenmiş ürünlerin kolay tanımlanmasına ve izlenmesine olanak tanır.

Ambalaj Üzeri Tarih Kodlama

Ambalaj üzeri baskı; güvenilirliğin sağlanabilmesi adına oldukça önemlidir. MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ) baskı çözümleriyle ambalaj üzeri tarih basma, ambalaj üzeri yazı yazma, ambalaj üzeri baskı gibi çözümler neticesinde ürünlerin raflarda yerini almaya başladığında dahi takip edilebilmesine katkıda bulunur.

Ambalaj Üzeri Markalama

Ambalaj üzeri lazer markalama, esnek filmlerin lazer kullanılarak markalanması işlemidir. Bu işlem, ambalaj üzerine ürün bilgileri, tarih veya diğer bilgilerin yazılması amacıyla kullanılır. ambalaj üzeri lazer markalama, kolilerin üzerine düşük maliyetli ve kalıcı bir şekilde marka uygulaması yapmak için sıkça kullanılmaktadır.

Ambalaj Etiketleme

Ambalajların etiketlenmesi konusunda yüksek donanıma sahiptir. En yaygın olarak, entegrasyonu kolay ve her türlü verimlilik gereksinimini sağlayan etiketleme çözümleri kullanılarak verimli sistemler üretir. MARK&CODE, ambalaj üzeri etiketleme için kaliteli makinelerin kullanımını ve işçilik maliyetlerini düşüren etiketleme sistemlerini önerir.

Ambalaj Üzeri Tarih Kodlama

AMBALAJ

Ambalaj Kodlama

Ambalaj Üzeri Yazı Basma

AMBALAJ

Ambalaj Baskı

Ambalaj Üzeri Tarih Atma

AMBALAJ

Ambalaj Tarih

Ambalaj Üzeri Tarih Basma

AMBALAJ

Ambalaj Yazı

Uygulama Görselleri

Sektörler

Gıda, Et ve Et Ürünleri, Kozmetik, Temizlik Ürünleri, Tıbbi Malzeme, Lojistik vb.

Ambalaj Üzeri Baskı

AMBALAJ

Ambalaj Yazma

Ambalaj Üzeri Yazı Yazma

AMBALAJ

Ambalaj Baskı

MARK&CODE

Önerilen Çözümler

Ambalaj ürünler üzerine baskı için MARK&CODE, mürekkep püskürtmeli inkjet (CIJ), mürekkep püskürtmeli termal inkjet (TIJ), lazer markalama ve etiketleme çözümleri sunar.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner