MARK&CODE
ZANASI CIJ.Z

Hata sızıntısı olmayan akıllı ve şeffaf kartuş

Basit fikirler büyük bir etki yaratır. Zanasi’nin tasarım felsefesi, çevre yönetimini iyileştirmeye yöneliktir, bu nedenle mürekkep kartuşlarının sürdürülebilirliği %100 oranında artırıldı. Sadece plastiğin yarısını kullanarak!
CIJ.Z Teknolojisi, operatörün günlük aktivitelerini otomatikleştirir ve basitleştirir. ​Endüstriyel Tasarım, kartuşun basit bir şekilde değiştirilmesi gibi cihaz üzerindeki fiziksel eylemi önerir ve yönlendirir.
Mürekkep ve Make-up seviyesi görülebilir. Değiştirme işlemi, kartuşu tanıyan ve farklı mürekkep veya solvent kartuşları türleri arasında alışverişi önleyen NFC teknolojisi aracılığıyla sistem tarafından kontrol edilir.

MARK&CODE DESIGN

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner