MARK&CODE
ZANASI CIJ.Z

Yüksek verimlilik

Karar vericiler, yatırımın geri dönüş süresini en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı ve uyarlanabilir çözümlere yönelik bilinçli seçimler yapmaya daha fazla zorlanıyor. Bu sebeple öngörülebilir işletme bütçelerinin artan sayıda hizmet ve ürünü içermesi gerekiyor.

Endüstri bütçe çalışmaları için operatörlerin bakım ve sarf malzemelerinin değiştirilmesiyle ilgili günlük görevlerini basitleştiren ve maliyetleri azaltan gelişmiş özelliklere sahip, kullanımı kolay araçlar gerektirir.

Çözümler güvenilir olmalıdır. Şirketin varlıkları üzerinde en büyük etkiye sahip olan ve ciddi ekonomik kayıplara neden olan işletme maliyetlerini, arıza süresini ve öngörülemeyen arızaları azaltmak için zaman içinde tutarlı performans sağlamalıdır.

MARK&CODE DESIGN

56% Artan Baskı Hızı

56%

50% Daha Az Plastikten Yapılmış Kartuş

50%

70% Daha Az Eğitim Süresi

70%

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner