MARK&CODE
ZANASI CIJ.Z

Temiz ve hassas kodlama

Yazdırma kafası nozzle uç plakası rahatlıkla değiştirilebilir.

Nozzle uç plakasının özel tasarımı yazdırma ucunun istenen hız ve büyüklükte yazdırabilmesi amacıyla tasarlandı. Üretim aşamasında yaşanabilecek farklı ihtiyaçlara göre, mürekkep tüketimine uyum sağlayacak şekilde geliştirildi. Böylece kodlama hızı %56 oranında artırıldı.

50μM ve 65μM versiyonlarında nozzle uç plakası kolaylıkla değiştirilebilir. CIJ.Z kodlama sistemi nozzle ucunu, yazılacak yeni çözünürlük ve gereksinimlere göre otamatik olarak yeniden şekillendirir.

MARK&CODE DESIGN

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner