Work
DOD KODLAMA SİSTEMLERİ

Beyazın Yeni Adı Siyah
Z408Pi

Ağır koşullarda üretim yapan endüstrilerin markalama ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü, renkli, pigmentli mürekkepleri yönetmeye uygun bir kodlama sistemi.

ZANASI Z408Pi

Özel Hidrolik Sistem

Z408 Pi, yenilikçi NZP baskı kafaları ve özel hidrolik sistem sayesinde mümkün olan, özel pigmentli mürekkeplerle markalamada stratejik olarak önemli bir rol oynayan endüstriyel bir büyük karakterli kodlama sistemidir. Yazıcı maksimum 10 satıra ve 120 mm baskı yüksekliğine ulaşan 2 7, 16 veya 32 noktalı NZP kafasını kontrol eder.

Sağlam ve kompakt paslanmaz çelik kabin, dahili havalandırma ve yüksek derecede IP koruması ile donatılmıştır. Bu da çok zorlu üretim koşullarına göre dizayn edilen Z408 Pi’yi toz ve su sızmasına, neme ve yüksek sıcaklıklara karşı özellikle dayanıklı hale getirir.

DETAILS
1 / 3
2 / 3
3 / 3
Work
Team

Otomatik Mürekkep Karıştırmalı Hidrolik Sistem

Bir karıştırıcı ve yüksek performanslı bir devridaim pompası ile donatılmıştır. Sürekli ve otomatik mürekkep karıştırmalı hidrolik sistem, pigment çökelmesini ve buna bağlı olarak tıkanma riskini önler.

Sistem, Orkestra yazılımının özel bir sürümü olan hidrolik sistemi ve NZP yazıcı kafalarını çalıştırmayı sağlayan özel bağlantı kabloları tarafından kontrol edilir. Geniş 10,1” renkli dokunmatik ekran, mesaj oluşturmayı, veri girmeyi, yazdırma işlemlerini seçmeyi ve izlemeyi kolaylaştırır.

Team
News

Yüksek Kontrastlı Metin ve Logo

NZP yazıcı kafaları, özel pigmentli mürekkepler kullanarak, emici olmayan koyu yüzeylerde kalıcı ve mükemmel okunabilir kodlamaları garanti eder. Düz yüzeylere, hatta düzensiz, kavisli veya düzensiz ekstrüder, otomotiv ve çelik ürünlerinde bile maksimum 120 mm yüksekliğe sahip yüksek kontrastlı alfanümerik metin ve logo basabilirler.

TEKNİK DETAYLAR

 • Kafa Yönetimi
  1 veya 2 7, 16 veya 32 nokta kafasının yönetimi
 • Ürün Hızı
  180 m/dk'ya kadar ürün hızı
 • Mürekkep Tankı Kapasitesi
  10 veya 20 litre
 • Yüksek Kalite Baskı
  Micro Print Nozzle (opsiyonel)
 • Satır Sayısı
  10 satıra kadar baskı
 • Dokunmatik Ekran
  10,1 inç TFT renkli dokunmatik ekran
 • Mürekkep Yönetimi
  Özel pigmentli mürekkep yönetimi
 • Otomatik Temizleme
  Microjet nozzle temizleme fonksiyonu
 • Karakter Yüksekliği
  5 ila 120 mm arası karakter yüksekliği
 • Mürekkep Karıştırma
  Devamlı mürekkep karıştırma sistemi
 • Bağlantı Arayüzü
  RS232, Ethernet ve USB
 • Raporlama
  Baskı sayısı raporlama
News

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner