Work
CIJ KODLAMA SİSTEMLERİ

Ergonomi ve Tasarım
Z4700

Her koşulda üretim güvenilirliğini, kolay entegrasyonu ve düşük yönetim maliyetlerini garanti etmek için oluşturulmuş yüksek performanslı Orkestra tabanlı inkjet kodlama sistemi.

ZANASI Z4700

Güçlü ve kompakt

AISI 304 paslanmaz çelik kabin ve IP55 koruma derecesi ile Z4700 her türlü çalışma ortamına entegre edilebilir. Gelişmiş hidrolik sistem, uzun duraklamalardan sonra bile yüksek kodlama standartlarını korumak ve böylece hem düzenli hem de yoğun kullanım durumunda güvenilirlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Z4700 sistemi, belirli uygulamalara göre özelleştirilebilir ve 4 satıra kadar yüksek kaliteli baskılar elde etmek için gerekli olan bir dizi yazı tipi ve matris ile farklı konfigürasyonlarda mevcuttur. Özel bir yazılım entegrasyonu sayesinde 400 m/dk’ya kadar baskı yapabilir, bu da onu yüksek hızlı üretim hatlarına kurulum için ideal hale getirir.

DETAILS
1 / 3
2 / 3
3 / 3
Work
Team

Maksimum Stabilite

Sistem, toz ve su jetlerine mükemmel şekilde dayanacak şekilde dizayn edilmiştir. Hermetik olarak kapatılmış yapısı, tüm uygulamalarda ve çevre koşullarında zaman içinde maksimum stabilite ve tutarlı performans sağlamak için tasarlanmıştır.

Basit ve sezgisel Orkestra modüler yazılımı, eğitim ve destek sürelerini azaltır. En zorlu ortamlarda bile doğru ve hassas ürün markalaması için yazıcının optimize yönetimini garanti eder.

Team
News

Yüksek Kaliteli Tarih Kodlama

Zorlu çalışma koşullarına karşı Pozitif Air özelliği ile aynı cihazda yarı pigmentli ve normal mürekkep çeşitlerini kullanabilme özellikleri ile kendi segmentinin tek cihazıdır.
Zanasi Z4700; kablo sektörü için özel geliştirilmiş kablo yazılımını (metraj sayma, metraj kaçaklarını önleme fonksiyonu, dın standardı) bünyesinde barındıran ender kodlama sistemidir.

TEKNİK DETAYLAR

 • Satır Sayısı
  4 satıra kadar baskı
 • Mesaj Hafızası
  4GB'a kadar mesaj ve logo depolama
 • Uluslararası Koruma Parametresi
  IP55 korumalı AISI 304 paslanmaz çelik yapı
 • Yüksek Kalite Baskı
  Micro Print Nozzle (opsiyonel)
 • Karakter Yüksekliği
  0,8 ila 12 mm arasında karakter yüksekliği
 • Printing
  Barkodlar, Datamatrix, ITF ve QR Kodlar
 • Hortum Uzunluğu
  Zırhlı hortum uzunluğu 2m (isteğe bağlı 4m)
 • Otomatik Temizleme
  Microjet nozzle temizleme fonksiyonu
 • Baskı Hızı
  2136 ct/sn'ye kadar
 • Dokunmatik Ekran
  10,1 inç TFT renkli dokunmatik ekran
 • Bağlantı Arayüzü
  Ethernet LAN ve RS232 ve RS485/422
 • Raporlama
  Baskı sayısı raporlama
News

İletişime Geçin

Her türlü kişiselleştirme ve ihtiyaca göre uyarlanabilen Etiketleme- Markalama-Kodlama sistemlerini ve farklı türdeki modelleri bu sayfadan inceleyebilir ya da size uygun çözümleri bulmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Üretim Alanlarında Çözümler

MARK & CODE çok çeşitli ambalaj ve üretim ortamları için markalama, etiketleme, kodlama ve izleme çözümleri sunar.

İnovatif Ürünler

MARK & CODE olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verebilmek için inovasyona yatırım yapıyoruz.

Ürünlerinizin Garantili İzlenebilirliği

MARK & CODE tüm ürünlerin tedarik zinciri boyunca tanımlanmasını sağlayarak müşterilerinize ürün bütünlüğünü garanti eder.

form

Arayın: +90 850 420 62 75

icon

Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 Esenler İstanbul

icon

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma
09:00 – 18:00

form
form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik SözleşmesiBlog

form

Copyright – © 2022 | MARK&CODE – Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. A4 Blok No 10 AR-302 (51) Esenler İstanbul – Gizlilik Sözleşmesi Blog

Sohbet ekranını açın
1
MARK&CODE - Whatsapp İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Consent Management Platform by Real Cookie Banner